Budapešť - Kuala Lumpur

TIP! Air China - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 9.690,- kč

TIP! Air China - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 9.690,- kč

Vzhůru do Malajsie levněji, než kdy předtím. Moderní symbol jihovýchodní Asie letecky za pouhých 9.690,- kč? Dlouho jen zbožné přání vyslyšeno leteckou společností Air China. Představujeme čerstvý tarif levné letenky do Kuala Lumpur. Při odletu z maďarské Budapešti stlačíme cenu zpáteční letenky do Malajsie pod deset tisíc korun.

KLM - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 10.990,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - Malajsie 10.990,- kč - KLM - z Budapešti

Letenky do jednoho z nejbohatších měst jihovýchodní Asie za slušný peníz nám nyní nabízí nizozemská aerolinka KLM. Cílem je Malajsie a její hlavní multikulturní město Kuala Lumpur. Vydejte se z cenově dobře dostupné maďarské Budapešti, za zpáteční letenky v akci do Kuala Lumpur dáte aktuálně necelých jedenáct tisíc korun. Využijete zlevněného tarifu?

Emirates Airlines ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 10.490,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - Malajsie z Budapešti za 10.490,- kč

Je tu parádička od aerolinek Emirates. Renomovaná letecká společnost, která má zvuk, málokdy vydává levné letenky. Tentokrát se rozhodla udělat výjimku a nasadit výhodné spoje do Malajsie. Zaleťte si do vyhlášeného Kuala Lumpur z dobře dostupné budapešti, zpáteční letenka vás bude stát jen 10.490,- kč. Tento tarif tak hravě strká do kapsy listopadové letenky do Kuala Lumpur od Etihad z Vídně za 12.290,- kč.

Qatar Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (a zpět) 11.290,- kč

akce letenky Malajsie - Kuala LumpurNejen za dominantou věží Petronas Twin Towers se vyplatí letět do Kuala Lumpur. Pulzující malajsijské velkoměsto nabízí opět výtečný přepravce Qatar Airways. Po akcích Royal Jordanian zaměřené na odlety z Vídně za 12.544,- kč se prosazuje zpáteční tarif na letenky do Kuala Lumpur s odletem z Budapešti za 11.290,- kč.

Turkish Airlines ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (také z Prahy) 10.783,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - MalajsieSoupeřit s Qatar Airways o aktuálně pro Čechy nejlevnější letenky do Kuala Lumpur se rozhodla Turkish Airlines. Před týdnem zveřejněnou akci katarského dopravce na lety do Malajsie z Budapešti teď nabízí za obdobných podmínek i turecká aerolinka. O cca 200,- kč drahší tarif představuje nevelké navýšení ceny a tak nahlédněme pod pokličku, aerolinka však nabízí ještě něco navíc!

Qatar Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 10.565,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - MalajsieDalší klíč k "dovolené snů" vlastní Qatar Airways. Komfort na každém rohu, nadčasově pulzující moderní velkoměsto a jídlo jehož chuť se vám vryje do paměti. To vše v sobě nese cesta do Kuala Lumpur a my se tam teď můžeme výjmečně vydat za cenu zhruba deset a půl tisíce korun. Stačí si objednat letenky s odletem z Budapešti!

Qatar Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur 12.270,- kč

Utekla vám poslední příležitost jak vycestovat levně do Malajsie? Není se čemu divit, pobídka od China Southern byla rychle fuč. Není třeba házet flintu do žita! Ještě 5 dní totiž můžete uvažovat nad výhodným letem do Malajsie na bedrech leteckého giganta Qatar Airways. V tuto chvíli lze šáhnout po spoji umožňující objednávku levných letenek do Kuala Lumpur z maďarské Budapešti. Zpáteční linka je na dosah za 12.270,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Kam se ubírá dostupnost termínů si povíme v následujícím odstavci. Minulé levné letenky do Kuala Lumpur od China Southern byly zaměřeny na odlety z Vídně s cenou 12.930,- kč v termínech do března 2015. Tato akce se soustředí na zimní období s pobytem maximálně 1 měsíc nejpozději do 31. ledna 2015. Rezervace je možná nejpozději 12. října. Příklad s přímým odkazem je na konci článku.

Specifikace letu do Malajsie: Linka do Kuala Lumpur vede z maďarského letiště Budapešť (BUD) s mezipřistáním v katarském Doha (DOH) a příletem na letiště Kuala Lumpur (KUM), Malajsie. Všechny lety probíhají stejně jako i ty zpáteční na palubě Qatar Airways. V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do hmotnosti 30 kg a také jedno příruční zavazadlo.

Tip: Tyto levné letenky do Kuala Lumpur se řadí určitě mezi ty zajímavější. Doprava do Budapešti je řešitelná mnohá způsoby za levný peníz a nemá smysl se o ní rozepisovat. Oproti letenkám do Malajsie od China Southern má Qatar Airways má na lince pouze jedno mezipřistání, které při vhodně ani nemusí být nijak dlouhé. Vše je podtrženo ještě lepší cenou! Kdo zaváhá, neletí.

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie 12.270,- kč rezervace

Turkish Air - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur 10.640,- kč

Alternativní možnosti levného letu do Malajsie nyní poskytuje také turecká aerolinka Turkish Airlines. Stále ještě probíhající akci Saudi Arabian Airlines na levné letenky do Kuala Lumpur s odletem z Milána směle konkuruje turecký letecký přepravce, který na spoj z Budapešti do Kuala Lumpur nasadil akční letenky za 10.640,- kč s poplatky a to včetně zpátečního letu!

Dostupnost: Který tarif nám bude sedět nejvíce nám můžou napovědět termíny. Předchozí stále platná akce za 9.050,- kč z Milána umožňovala podnikat levné lety do Malajsie (Kuala Lumpur) letět už od září do března 2014. Levné letenky do Malajsie (Kuala Lumpur z Budapešti) od Turkish Airlines poskytují termíny v období od 25. října až do 26. července 2014!

Popis akčního letu do Malajsie s Turkish Airlines: Odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko. Let má mezipřistání na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Přilétá se na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Stejně i zpět.

Tip: Shrneme-li si možnosti, obě akce na levné letenky mají své výhody. Někomu vyhovuje odlet z Budapešti a někomu zase let do Malajsie z Milána. Ovšem teď proběhlo update a pro lety z Milána už jsou k mání už jen poslední termíny na listopad a prosinec. Přehled zde.

- rezervace letenky Kuala Lumpur - Malajsie 10.640,- kč (z Budapešti)

- rezervace letenky Kuala Lumpur - Malajsie 9.050,- kč (z Milána)

EgyptAir - Malajsie - levné letenky do Kuala Lumpur 12.590,- kč

Je tu nový týden a s ním i nové tipy na levné letenky a hned začínáme exkluzivně! Na křídlech letecké společnosti EgyptAir si můžeme aktuálně naplánovat levný let do Malajsie s odletem z dobře dostupné maďarské Budapešti. Nabízí se levné letenky do Kuala Lumpur, malajského města mnoha možností. Letenky si objednáte za cenu již 12.590,- kč s taxami a poplatky. V ceně je zahrnut i zpáteční let Kuala Lumpur - Budapešť.

Neradi se zdržujete s vyhledáváním volných termínů? Jásejte! Levné letenky do Kuala Lumpur se dají vybírat z letového kalendáře. Najdete v něm akční letenky do Malajsie (Kuala Lumpur) na volné termíny v období duben až červen. Aktuální situace vypadá tak, že levné letenky do Kuala Lumpur na duben nyní nejsou, ale nějaký ten termín se může ještě uvolnit. Letenky do Kuala Lumpur na květen se nyní nabízejí v nejhojnější míře, s možností zpátečních letů i v červnu.

Souhrnné informace k letu do Kuala Lumpur v akčním tarifu letecké společnosti EgyptAir. Odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko s mezipřistáním na letišti Cairo Intl Arpt, Káhira, Egypt (4h 50min) a přílétá na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Zpáteční let z Kuala Lumpur do Budapešti je s délkou mezipřistání 6 hodin.

Je problém dostat se do Budapešti z naší republiky? Vůbec ne! do Budapešti se snadno dopravíte autem, vlakem, nebo mezinárodní autobusovou dopravou s jízdenou např. již za 850,- kč. Více zde.

Neoddalujte rezervaci levné letenky do Kuala Lumpur, jelikož už za pár minut může být právě vaše levná letenka vyprodána. Stává se to velmi často, takže ať nejste zklamáni, bookujte levné letenky ihned!

Online rezervace levné letenky Kuala Lumpur (Malajsie)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur