Singapur

TIP! Air France - Singapur - levné letenky Singapur z Vídně 10.490,- kč

TIP! Air France - Singapur - levné letenky Singapur z Vídně 10.490,- kč

Jihovýchodní Asie nabízí cestovatelům mnoho zajímavých měst k návštěvě. Jedno je však o něco výše a tím je městský stát Singapur. Unikátní město musíte zažít. Jednou jako Monako, podruhé jako New York a někdy třeba jako Paříž. Aktuálně je tu levná letenka do Singapuru z Vídně jen za 10.490,- kč.

TIP! British Airways - Asie - levné letenky Singapur z Vídně 11.590,- kč

TIP! British Airways - Asie - levné letenky Singapur z Vídně 11.590,- kč

Výškové rozhledny a budovy s bazény nejsou jediným lákadlem, proč se vydáváme do Singapuru. Tato jedinečná asijská země má svá mnoha nej. Poznejte tento příměstský stát i vy. S levnou letenkou od British Airways s odletem z Vídně zaplatíte minimum, dokonce ještě méně, než posledně!

TIP! British Airways - Singapur - levné letenky Singapur z Vídně (zpáteční) 11.990,- kč

TIP! British Airways - Singapur - levné letenky Singapur z Vídně (zpáteční) 11.990,- kč

Koloniální stavby a další monumenty symbolizující technickou vyspělost a raketový rozvoj města si můžete prohlédnout na vlastní oči! Jak? Inspirujte se novým tarifem do Asie od British Airways. Jsou tu hodně lákavé letenky Singapur při odletu z Vídně. Poletíme-li z rakouské hlavní metropole, příjde nás zpáteční linka jen za 11.990,- kč vč. tax a poplatků.

TIP! China Southern Airlines - Singapur - levné letenky Singapur z Prahy (zpáteční) 10.390,- kč

TIP! China Southern Airlines - Singapur - levné letenky Singapur z Prahy (zpáteční) 10.390,- kč

Tip na levné letenky do pozoruhodné asijské země Singapur se z minulého ještě stále nevyprodal a tak bychom vás na tuto vyjímečnou cestu chtěli upozornit. Rozhodnete-li si nyní rezervovat letenku do Singapuru, městského státu na konci malajského poloostrova, získáte jednu z nejlepších nabídek na trip s odletem z Prahy, navíc za exkluzivní cenu 10.390,- kč.

Saudi Arabian Airlines - Singapur - levné letenky Singapur 10.690,- kč

Saudi Arabian Airlines - Singapur - levné letenky Singapur 10.690,- kč

Blátivá zátoka jen za 10.690,- kč! Ne, nebudeme vás tahat do bažin a močálů, ale nasměrujeme vás do Singapuru, městského státu na rovníku sbírající mnoha světová "nej"! Jestli jste přemýšleli, jak snížit náklady a letět levněji než například s Finnair, je tarif do super čistého města od Saudi Arabian Airlines jako dělaný. Zpáteční letenka Singapur za tuto cenu je k dostání při letu z Milána.

Finnair - Singapur - levné letenky Singapur z Prahy (zpáteční) 13.290,- kč

akce letenky Singapur - Asie z Prahy s Finnair za 13.290,- kč

Vypravte se konzervativnější a kultivovanější formou do Singapuru. Jestli vás neoslovila tarifní nabídka společnosti China Eastern na levné letenky do Singapuru ze Zagrebu za 7.990,- kč, doporučujeme mrknout na konkurenční akci finské jedničky Finnair, která je specializovaná na odlety z Prahy. Zpáteční letenka Singapur s odletem z letiště Praha nyní výjde na 13.290,- kč.

TIP! Malaysia Airlines - Asie - Singapur - levné letenky Singapur (zpáteční) 7.990,- kč

akce letenky Singapur - Asie jen za 7.990,- kč !

Hitem dneška je určitě tarif malajsijské letecké společnosti Malaysia Airlines s letenkami do Singapuru. Za kolik? K rezervaci letenek do Singapuru z překvapivě dobře dostupného Zagrebu (RegioJet od 1.989,- kč) nám stačí pouhých 7.990,- kč. Z cesty do Asie za poměrně málo peněz tak můžeme vytřískat maximum. Na kdy si objednat letenku Singapur? To si hned povíme.

Oman Air - Singapur - levné letenky Singapur (zpáteční) 9.690,- kč

akce letenky Singapur - Oman Air 9.690,- kč

Unikátní Singapur jen za 9.690,- kč! Jestli máte slabost pro vyjímečné destinace, zřejmě neodoláte levným letenkám do města a státu v jednom. Uhlazené přístavní město pyšnící se nevídanou čistotou a mnoha monumenty v podobě mrakodrapů a dalších velkolepých staveb je podobě jako ostatní asijská města současně k dispozici na palubě Oman Air.

Turkish Airlines ⇆ Singapur - levné letenky Singapur z Prahy (zpáteční) 13.490,- kč

akce letenky Singapur (Asie) z Prahy

Čekáte na zlevněnou linku z Prahy do Singapuru? Je tady! Levnější letenky do jihovýchodní Asie nám předkládají turecké aerolinky. Po delší době a červnových letech do ostrovního státu Singapur s odletem mimo ČR od Oman Air se objevují akční letenky do Singapuru z letiště Praha od Turkish Airlines s cenou 13.490,- kč včetně poplatků.

Oman Air ⇆ Singapur - levné letenky Singapur (zpáteční) 6.290,- kč

akce letenky Oman Air - AsieJeště posledních pár okamžiků lze uvyžovat nad extra levnou cestou letadlem do čístého Singapuru. Využijte akce společnosti Oman Air a získejte tak levné letenky do Singapuru za cenu motající se kolem šesti tisíc korun. Leťte z perfektně dostupného italského Milána s cílem a Singapur a potom i zpět. Zaplatíte i včetně poplatků pouhých 6.290,- kč.