Austrálie

TIP! China Southern - Austrálie - levné letenky Melbourne, Brisbane, Sydney (a zpět) 15.690,- kč

TIP! China Southern - Austrálie - levné letenky Melbourne, Brisbane, Sydney (a zpět) 15.690,- kč

Upozořnujeme na nové výhodné letecké tarify směřující na australský kontinent. Líbila se vám akce Air China, ale přišli jste s křížkem po funuse? Máte další šanci! Příležitost zabookovat si akční letenky do Austrálie - Brisbane, Melbourne a Sydney s odletem z německých letišť už za 15.690,- kč teď umožňují aerolinky China Southern.

TIP! Air China - Austrálie - levné letenky Melbourne a Sydney (zpáteční) 16.490,- kč

TIP! Air China - Austrálie - levné letenky Melbourne a Sydney (zpáteční) 16.490,- kč

I taková dovolená v Austrálii nemusí vyjít na mnoho desítek tisíc. Přinášíme aktuální návod na rezervaci levné letenky do Austrálie. Děláte si zálusk na cestu do Melbourne případně Sydney? Za 16.490,- kč se hlásí spolehlivý dopravce Air China. Poletíme-li z Mnichova, nabízí se aktuálně tato dvojička australských měst.

TIP! Qatar Airways - Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Sydney z Prahy (zpáteční) 16.490,- kč

TIP! Qatar Airways - Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Sydney z Prahy (zpáteční) 16.490,- kč

I když nám letadlo ušetří spoustu času, velké vzdálenosti napříč celým světem nějaký čas stejně zaberou. Strávit takovou cestu příjemně a v relativním komfortu i v ekonomické třídě příjde jistě vhod. Tohle oceníme třeba u letů do Austrálie. Přesně takovou příležitost nyní máme díky Qatar Airways v produkci levných letenek do Austrálie při odletu z Prahy již od 16.490,-

HIT! China Southern Airlines - Austrálie - levné letenky Sydney z Prahy (zpáteční) 13.990,- kč

HIT! China Southern Airlines - Austrálie - levné letenky Sydney z Prahy (zpáteční) 13.990,- kč

V China Southern Airlines se zbláznili! Věřili byste, že k protinožcům se dá letět za 14 tisíc z Prahy? Díky těmto čínským aerolinkám je to teď možné. Jsou tu za poslední léta nejlevnější letenky do Austrálie při odletu z Česka. Jste-li flexibilní, máte šanci na získání obousměrné akční letenky do Sydney s odletem z letiště v Praze za průlomovou cenu 13.990,- kč.

TIP! Malaysia Airlines - Austrálie - levné letenky Adelaide, Darwin, Melbourne, Sydney a Perth 13.590,- kč

akce letenky Austrálie - Adelaide, Darwin, Perth, Melbourne a Sydney

Letenka do Austrálie na cenové hranici třináct a půl tisíce korun? Tohle není výmysl! Nevadí nám ani odlet z chorvatského Zagrebu. Vyjímečná příležitost zajistit si zpáteční letenku od 13.590,- kč se zrodila u letecké společnosti Malaysia Airlines. Dneska spuštěná akce umožňuje rezervaci levné letenky do australských měst Adelaide, Darwin, Melbourne, Sydney a Perthu.

Sichuan Airlines ⇆ Austrálie - levné letenky Melbourne z Prahy (zpáteční) 19.650,- kč

akce letenky Austrálie - Melbourne z Prahy 19.650,- kč ...Sisuchan Airlines

Rozšířit současnou chudší nabídku levných letenek do Austrálie se rozhodla čínská regionální aerolinka Sichuan Airlines. Potěšujícím faktem jsou zlevněné lety s odletem z Česka. Cílem je druhé největší australské město Melbourne. Zpáteční letenka Praha - Melbourne se dá stlačit pod hranici 20 tisíc, lety se dají objednávat už za cenu 19.650,- kč.

China Southern ⇆ Austrálie - levné letenky Melbourne, Perth, Sydney (zpáteční) 15.690,- kč

akce letenky Austrálie - Perth, Melbourne, Sydney

Současnou nadvládu levných letů k protinožcům potvrzuje čínská aerolinka China Southern Airlines. V pořádí již třetí tip s kým letět do Austrálie bude věnován právě tomuto dopravci. Proč? Odpověď je nasnadě. Aktuální zpáteční letenky Austrálie jsou s ní k dispozici už za 15.690,- kč. Vybrat si můžete cestu do Sydney, Melbourne nebo Perthu, odlétá se z nedaleké Budapešti.

China Southern ⇆ Austrálie - levné letenky Sydney (zpáteční) 14.390,- kč

akce letenky Sydney - Austrálie

První zářijový den jsme vás informovali o levných letech do Austrálie na palubě China Southern Airlines. Koupit jste si mohli zpáteční spoj do Perthu za cenu 16.390,- kč za předpokladu letu z Vídně. Po vyprodání stejný dopravce nasadil akční letenky do Sydney. Leťte z oblíbeného Říma a dáte rovněž za obousměrnou linku jen 14.390,- kč i s poplatky, což je oproti minulé akci úspora dalších dva tisíce korun!

China Southern ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Vídně (zpáteční) 16.390,- kč

akce letenky Perth - Austrálie (z Vídně)

Neutrácet příliš moc za cestu do Austrálie? Šáhněte po akci čínské letecké společnosti China Southern Airlines, dáte za levnou letenku do Perthu z Vídně jen 16.390,- kč i s poplatky. Akční let na izolovaný západ Austrálie přichází jako náhrada za složitejší tarif do Sydney a Melbourne ze Stockholmu za 12 tisíc. Čtvrté největší australské pobřežní město Perth je navíc o cca 5 tisíc levnější než poslední akce od Air Berlin z Prahy.

British Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Sydney, Melbourne (zpáteční) 11.990,- kč

akce letenky Austrálie - SydneyStihnete si objednat zpáteční letenku do Austrálie za revolučních 11.990,- kč z výhodně dostupného švédského Stockholmu? Chybný tarif British Airways s letenkami do Sydney bude co nevidět opraven, ovšem kdo stihne rezervovat termín, ušetří dost peněz. Vždyť Stockholm je v obousměrné akční lince teď dostupný z Vídně za necelé dva tisíce.