Ryanair

  • Sídlo: Dublin - Irsko
  • Typ letecké společnosti: lowcost (nízkonákladová aerolinka)
  • Zavazadla: 1 příruční bez příplatku (40 × 25 × 20 cm)
  • Web společnosti: Ryanair.com
 


 

Popis letecké společnosti

Ryanair je největší letecká společnost, pod kterou mimojiné i spadají dceřiné aerolinky Ryanair UK, Buzz, Lauda a Malta Air. Aerolinka nás dopraví do 240 destinací ve 40 zemích z celého světa. Ryanair se chlubí nejlevnějšími letenkami a to nejen po Evropě, ale dostane nás také do Asie a Afriky. Ceny má nejlepší, služby skromnější asi jako každá lowcost aerolinka. Denně vymýšlí nové tarify kam se podíváme za minimální náklady.

Nákup Ryanair letenky

Irský letecký gigant má tržní politiku, které stačí konkurovat málokterá letecká společnost. Ryanair má ze všech dopravců největší tah na branku. Její letenky se mnohdy prodávají za pár set korun, někdy i v řádu desítek. Úspěšný proces rezervace levné letenky spočívá hlavně ve flexibilitě cestovatele podřídit se volné kapacitě a taky velmi rychle objednávat. Z tohoto důvodu je důležitá platba kartou, protože takové lety se mohou vyprodat už za pár minut. Tyhle lety denně sledujeme a dáváme vám o nich echo.

RyanAir

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.