Akční letenky do Londýna

Vždy aktualizovaný přehled levných letenek do Londýna - hlavní multikulturní metropole Spojeného Království Velké Británie a také Severního Irska. Londýn nesmí chybět ve sbírce žádného cestovatele. Je to největší a nejlidnatější město celé Evropy s profláknutými lákadly jako Big Ben, Tower Bridge, nebo Londýnské oko (London Eye).

V minulosti už jsme pro vás našli obousměrné letenky do Londýna od 279 Korun. Pravidelně máte na výběr ze tří českých největších letišť Praha, Brno a Ostrava. K tomu si přidejte i odlety z okolních letišť Vídni, Katovicích a Norimberku. Nejvíce leteckých linek do Londýna vypravuje Ryanair, pak Wizz Air, EasyJet, Austrian Airlines a taky British Airways. Drtivá většina jsou nízkonákladové spoje, které je zapotřebí rezervovat bezodkladně.

 

Londýn

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.