Zanzibar

TIP! KLM - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 12.190,- kč

TIP! KLM - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 12.190,- kč

Je tu nová šance jak se dostat s nízkými cestovními náklady k nádherným pobřežím karibského ostrova Zanzibar. Hádanku jak letět levně rozluštila nizozemská letecká společnost KLM. Za cenu 12.190,- kč včetně tax a poplatků si teď objednáme obousměrné akční letenky Zanzibar z dobře dostupné Vídně - letiště Schwechat.

TIP! Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně a Prahy (zpáteční) 12.390,- kč

TIP! Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně a Prahy (zpáteční) 12.390,- kč

Kterak si to zamířit na pohádkově krásný ostrov Zanzibar? Společně s Turkish Airlines vyvracíme pouhé iluze o levné výpravě do Tanzánie. Všichni víme jak se dostat do Vídně? Bezva! Využijme toho a leťme z letiště Schwechat, zpáteční letenky na africký Zanzibar v akci nás nyní přijdou na 12.390,- kč. Za příplatek se dají získat i odlety z Prahy.

Ethiopian Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 13.990,- kč

Ethiopian Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 13.990,- kč

Kouzelný ostrov v Africe jako stvořený pro šnorchlovačky a potápění v rozmanitém moři je dostupný k levnému cestování z Vídně! Zareagujte rychle na akční letenky na Zanzibar od Ethiopian Airlines. Dopravce nabízí zpáteční let do Tanzánie při odletu z rakouského hlavního města za 13.990,- kč, okamžitě se tak dostává do popředí zájmu a objednat stihnout jen ti pohotovější.

Oman Air - Tanzánie - levné letenky Zanzibar (zpáteční) 9.722,- kč

akce letenky Zanzibar - Tanzánie z Milána

Ostrov iluzí letecky jen za 9.722,- kč. Magickou hranici 10-ti tisíc korun českých na letence na Zanzibar se podařilo pokořit renomovaným aerolinkám Oman Air. Po červencových zpátečních letenkách z Prahy na Zanzibar od FlyDubai a zpět za 12 tisíc je tu šance vydat se levně do Tanzánie při odletu z výborně dostupného italského Milána. Využijte nízkou cenu!

FlyDubai ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy (a zpět) 12.111,- kč

akce letenky Zanzibar - Tanzánie  (z Prahy)Poznejte africký ráj! Nadstandartní dovolená v exotice při troše šikovnosti nemusí vyjít vůbec draze! Důkazem budiž například akční letenky do Tanzánie od letecké společnosti FlyDubai. Na věhlasný Zanzibar se nyní z Prahy letecky dopravíme už za 12.111,- kč i s poplatky. Zahrnut do ceny je také zpáteční let do Česka.

FlyDubai ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně a Prahy (zpáteční) 11.792,- kč

akce letenky Zanzibar - TanzánieExotický ostrov Zanzibar opět dostupný! Po výprodeji březnového akčního tarifu levné letenky Zanzibar z Mnichova od Oman Air za 11.099,- kč se dostává i na ty, jenž preferují odlety z Vídně. Ústřední aerolinka těchto dní na trhu s levnými letenkami, společnost FlyDubai teď disponuje spojem zpáteční letenky Zanzibar za 11.792,- s PK včetně tax a poplatků.

Oman Air ⇆ - Tanzánie - levné letenky Zanzibar (zpáteční) 11.099,- kč

akce letenky Zanzibar - TanzánieVychutnat si krásu ostrova Zanzibar umožňuje po FlyDubai nově i aerolinka Oman Air. Z dobře dostupného Mnichova si lze aktuálně naplánovat zpáteční let do Tanzánie za 11.099,- kč spolu s SK, což je asi o třináct stovek lepší cena, než nám naservírovala konkurenční FlyDubai u tarifu levné letenky Zanzibar z Prahy.

FlyDubai ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy (a zpět) 12.290,- kč

akce letenky Zanzibar - TanzánieFestival nevídaných cen od FlyDubai nenechá chladného téměř žádného dobrodruha. Dopřejte si dovolenou na nádherném Zanzibaru a leťte přímo z České Republiky za pouhých 12.290,- kč. Takto výhodné podmínky pro cestování na Zanzibar tady byly naposledy loni v létě, kdy se blýskla Emirates a nabídla skoro stejnou cenu.

Qatar Airways ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy (a zpět) 13.969,- kč

akce letenky Zanzibar - TanzánieVůně s nádechem pestrého mixu africké a arabské kultury. Opět seženeme letenky na legendární ostrov Zanzibar v Tanzánii s odletem z Vídně a ani přitom nebudeme muset šáhnout hluboko do kapsy. Lidovou cenu nám předkládají prvotřídní aerolinky Qatar Airways. Akční letenky Vídeň - Zanzibar a zpět od této letecké společnosti si nyní objednáme za cenu pod čtrnáct tisíc.

Emirates Air ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy (a zpět) 12.189,- kč

akce letenky ZanzibarZa tropickou Afrikou a úplně jiným rytmusem! Hledáte cestu za nevšedním odpočinkem? Rádi byste navštívili místo, kde se neřídí podle hodinek nýbrž podle odlivu a přílivu? Vydejte se na Zanzibar - ostrov iluzí s leteckou společností Emirates Air. Renomované aerolinie nabízí momentálně bezkonkurenčně nejlevnější letenky na Zanzibar s odletem z Prahy! Tam a zpět se dostanete za neodolatelných 12.189,- kč.