Kuala Lumpur

TIP! China Eastern - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur Prahy 12.690,- kč

TIP! China Eastern - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur Prahy 12.690,- kč

Tip na asijský trip dostává opět nové rozměry. Individuální turistika s cílem Malajsie má zelenou! Využijte právě probíhající akce s levnými letenkami do pulzujícího Kuala Lumpur, oproti minulé akci můžete cestovat z Prahy a co víc, letenky ve spoji Praha - Kuala Lumpur a zpět nyní koupíte jen za 12.690,- kč i s poplatky.

TIP! Air China - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 11.990,- kč

TIP! Air China - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 11.990,- kč

Docela dlouhou dobu se nám neukázala levná letenka do Kuala Lumpur, přesně od května a tak nám početná řádka zájemců vyčkává na pravou akci a ta právě přišla. Situaci pohotově rozsekla letecká společnost Air China. Bránu Malajsie lze navštívit letecky za necelých dvanáct tisíc korun při odletu z německého Mnichova.

TIP! Royal Jordanian - Malajsie a Thajsko - levné letenky Kuala Lumpur, Bangkok (zpáteční) 8.795,- kč

TIP! Royal Jordanian - Malajsie a Thajsko - levné letenky Kuala Lumpur, Bangkok (zpáteční) 8.795,- kč

Je tu něco pro lovce levných tarifů vedoucích do asijských zemí. Dáváte přednost multicity letenkám? Ve vybraných dnech se dá podniknout cesta do Malajsie a Thajska za minimální režii. Inspirujte se linkou Royal Jordanian. Letenky na trase Barcelona - Kuala Lumpur - Berlín nebo Barcelona - Kuala Lumpur / Bangkok - Berlín jsou k dostání už za 8.795,- kč.

TIP! British Airways - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy (zpáteční) 12.490,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - Malajsie z Prahy s British Airways 12.990,- kč

Kam do Asie? Doporučujeme letenky do Kuala Lumpur! Nejen veže skoro půl kilometru vysokých dvojčat Petronas Towers udivují cestovatelé z celého světa. Co třeba taková výprava do mamutí jeskyně? Tohle a mnoho dalšího si můžete nyní užít vzhledem k spuštěnému akčnímu letu do Malajsie na křídlech British Airways za 12.490,- kč. Leťte do Kuala Lumpur z Prahy a tam se i vracejte.

HIT! China Eastern - Asie - Thajsko, Malajsie z Prahy (a zpět) 7.990,- kč

Chybny tarif - letenky Asie - Thajsko, Malajsie... Chinag Mai, Bangkok, Borneo... Kota Kinabalu nebo Kuala Lumpur

***aktualizace - vyprodáno*** Titulek mluví za vše! Na co se všichni letenkáři těší je opět tady! Milujeme chybné tarify posunující ceny letenek na neuvěřitelné částky. Příkladem je error fair aerolinek China Eastern Airlines. Asie z Prahy za 7.990,- kč. Stihnete si objednat senzačně levnou letenku do Thajska? Nabízí se Bangkok nebo Chiang Mai a nebo Malajsie - Kuala Lumpur či Borneo - Kota Kinabalu.

KLM - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 10.990,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - Malajsie 10.990,- kč - KLM - z Budapešti

Letenky do jednoho z nejbohatších měst jihovýchodní Asie za slušný peníz nám nyní nabízí nizozemská aerolinka KLM. Cílem je Malajsie a její hlavní multikulturní město Kuala Lumpur. Vydejte se z cenově dobře dostupné maďarské Budapešti, za zpáteční letenky v akci do Kuala Lumpur dáte aktuálně necelých jedenáct tisíc korun. Využijete zlevněného tarifu?

Emirates Airlines ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 10.490,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - Malajsie z Budapešti za 10.490,- kč

Je tu parádička od aerolinek Emirates. Renomovaná letecká společnost, která má zvuk, málokdy vydává levné letenky. Tentokrát se rozhodla udělat výjimku a nasadit výhodné spoje do Malajsie. Zaleťte si do vyhlášeného Kuala Lumpur z dobře dostupné budapešti, zpáteční letenka vás bude stát jen 10.490,- kč. Tento tarif tak hravě strká do kapsy listopadové letenky do Kuala Lumpur od Etihad z Vídně za 12.290,- kč.

Etihad Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Vídně (zpáteční) 12.290,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - Malajsie z Vídně 12.290,- kč

To nejhonosnější z jihovýchodní Asie jen za 12.290,- kč. Děláte si zálusk na letenku do Kuala Lumpur? Pak vás určitě osloví nový zpáteční akční tarif dopravce z Abu Dhabi. Aerolinie Etihad Airways (mezi levnými letenkami zřídka dostupné) se zaměřily na výhodné lety do Malajsie při odletu z letiště Schwechat v rakouské metropoli Víděň atraktivní i pro českou klientelu.

Air Berlin ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (zpáteční) 10.299,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - MalajsieMonumentální malajsijské Kuala Lumpur se čím dál více dostává do popředí zájmu cestovatelů brousících po asijských cílech a o moc už nezaostává ani za oblíbeným Singapurem, Bangkokem nebo Hongkongem. Po měsíci do Kuala Lumpur opět v akci a nyní ještě levněji! Nabídku Qatar Airways cenou trumfla Air Berlin tarifem na zpáteční letenky z Mnichova už za 10.299,- kč.

Qatar Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (a zpět) 11.290,- kč

akce letenky Malajsie - Kuala LumpurNejen za dominantou věží Petronas Twin Towers se vyplatí letět do Kuala Lumpur. Pulzující malajsijské velkoměsto nabízí opět výtečný přepravce Qatar Airways. Po akcích Royal Jordanian zaměřené na odlety z Vídně za 12.544,- kč se prosazuje zpáteční tarif na letenky do Kuala Lumpur s odletem z Budapešti za 11.290,- kč.