Srí Lanka

TIP! Ukraine Airlines - Asie - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 10.690,- kč

TIP! Ukraine Airlines - Asie - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 10.690,- kč

Razantní slevu zaznamenáváme také u cesty na tropickou a nádhernou Srí Lanku. Vyvracíme mýtus, že drahou položkou na tripu je letenka. Proč? V rámci akce levné letenky Srí Lanka v podání ověřené aerolinky Ukraine Airlines se nyní podaří bookovat místo na lince do Colomba z Prahy jen za 10.690,- kč.

TIP! Ukraine International Airlines - Srí Lanka (Cejlon) - levné letenky Colombo z Prahy (zpáteční) 11.390,- kč

TIP! Ukraine International Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy (zpáteční) 11.390,- kč

Vypravte se na Cejlon nejen na písečné pláže, nedotčenou přírodu a buddhistické památky. Je tu další příležitost rezervace levné letenky na Srí Lanku, tentokrát koncipované na odlet z Prahy. Boduje nový akční tarif ukrajinských aerolinek Ukraine Airlines. Zpáteční linka Praha - Colombo a zpět je k dispozici jen za 11.390,- kč.

TIP! Kuwait Airways - Srí Lanka - Levné letenky Colombo (a zpět) 9.690,- kč

TIP! Kuwait Airways - Srí Lanka - Levné letenky Colombo (a zpět) 9.690,- kč

Máte v hledáčku Srí Lanku? Dnešní díl jak vyzrát na levné letenky je určen právě pro vás. Na tento ostrov jsme vás lákali naposledy na konce července. Co se změnilo? Potěšujicím faktem je, že je to cena! Pohyb směrem dolu zaznamenáváme na letenkách do Colomba. Je to o více než tisícovku!

TIP! Kuwait Airways - Srí Lanka - levné letenky Colombo (zpáteční) 10.790,- kč

TIP! Kuwait Airways - Srí Lanka - levné letenky Colombo (zpáteční) 10.790,- kč

Nespokojíte se z obyčejnou dovolenou v Evropě? Nestačí vám pouhé lenošení u moře? Pro všechny takové tu máme tip s cestou na Srí Lanku. Zemi, která vám utkví v paměti a neopakovatelných zážitků budete mít nespočet! Jsou tu levné letenky Srí Lanka - Colombo v akci, netradičně od Kuwait Airways a cena? Při odletu z italského Říma to bude jen 10.790,- kč.

TIP! Ukraine Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy (a zpět) 12.590,- kč

TIP! Ukraine Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy (a zpět) 12.590,- kč

Vyhlížíte atraktivní spoj na Srí Lanku, jelikož se vám zdály letenky v akci do Colomba od Emirates za 15 tisíc přemrštěné? Hold lepší kvalita služeb. Poměrně slušným standartem disponuje i aerolinka Ukraine Airlines, která má nyní opět v nabídce levné letenky Srí Lanka - Colombo s odletem z letiště Praha za 12.590,- kč. Čtěte dále a dozvíte se informace o termínech.

TIP! Ukraine Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy (zpáteční) 11.690,- kč

TIP! Ukraine Airlines - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy (zpáteční) 11.690,- kč

Je tu Srí Lanka! Smaragd Indického oceánu a ostrovní stát ležící v jihovýchodní Asii je poutačem k pořízení prvotřídní dovolené v exotice. Jak zdolat takovou cestu s nižšími cestovními náklady? Řešení má letecká společnost Ukraine Airlines a její nové akční letenky na Srí Lanku s odletem z letiště v Praze za 11.690,- kč. Za tyto peníze teď pořídíte linku Praha - Colombo a zpět.

TIP! FlyDubai - Srí Lanka - levné letenky Hambantota, Colombo z Prahy 9.590,- kč

TIP! FlyDubai - Srí Lanka - levné letenky Hambantota, Colombo z Prahy 9.590,- kč

Značný ohlas vzbudila lednová akcička od Oman Air na kouzelnou Srí Lanku z Mnichova za 9.990,- kč. Vyprodané letenky střídají tarify FlyDubai a nutno dodat, že jsou ještě zajímavější. Letenky do Hambantota, což je na jih Srí Lanky jsou nyní jen za 9.590,- kč a co víc, odlétá se z Prahy! Za příplatek se dají koupit i lety do Colomba. Celkově si ukážeme 5 variant.

Oman Air - Srí Lanka - levné letenky Colombo (zpáteční) 9.990,- kč

akce letenky Colombo - Srí Lanka 9.990,- kč

Prosincovým akčním letenkám na Srí Lanku od FlyDubai odzvonilo a tak se pro cestu do ostrovní země musíme poohlédnout po jiném řešení. To by mohla poskytnout letecká společnost Oman Air. Aerolinka v rámci svojí akční kampaně nabízí obousměrné levné letenky Srí Lanka s odletem z italského Milána za lidovou cenu 9.990,- kč včetně všech tax a poplatků.

FlyDubai ⇆ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy (zpáteční) 10.890,- kč

akce letenky Srí Lanka Colombo z Prahy 10.290,- kč

Je tu výborná zpráva pro cestovatele vyhlížející nejlevnější let z Prahy na Srí Lanku. Tím se ještě minulý tarif FlyDubai do Colomba za 11.490,- kč nestal, dnes už to neplatí. Arabská letecká společnost totiž vyprodukovala další akční letenky Srí Lanka s odletem z Česka, tentokrát ještě o zhruba 6 stovek levnější. Aktuální linka Praha - Colombo a zpět vás v tomto podání budou stát jen 10.890,- kč.

FlyDubai ⇆ Srí Lanka - levné letenky Hambantota a Colombo z Prahy (zpáteční) 11.490,- kč

akce letenky Srí Lanka - Hambantota, Colombo z Prahy

Cestovní horečka pokračuje! Žádaný srpnový tarif na Srí Lanku v režii FlyDubai vzal rychle za své a tak mnoho nadšených dobrodruhů až nechápavě propáslo svoji šanci. Nyní se aerolinka rozhodla nabídnout druhý pokus akčních letů z Prahy. Na Srí Lanku se teď nabízejí dvojí letenky. Nepropásněte linku Praha - Hambantota a zpět nebo Praha - Colombo a zpět za zvýhodněnou cenu 11.490,- kč.