Jak sledovat tipy na levné letenky

1. TIPY NA EMAIL

Nejoblíbenější zpravodajský kanál. Dostávejte příspěvky o akčních letenkách, lowcostech a chybných tarifech přímo na váš email. Budete mít velký náskok před ostatnimi.

 

2. APLIKACE DO MOBILU

Nová, pohodlná a hodně oblíbená forma rychlého sledování aktuálně zveřejněných tipů na levné lety za pomocí appky pro android.

 

3. FACEBOOK

Aktuální dění vystihuje facebook. Lajkněte si nás a označte na stránce pro sledování a dostávání upozornění o aktuálních příspěvcích.

 

4. TWITTER

Další oblíbená sociální síť kde najdete naše aktuální zprávy o levných letenkách. Krátké úryvky dokonalé vystihují o jakou akci jde a kolik za ni dáte.

 

5. INSTAGRAM

Sledovat nás můžete i na instagramovém účtu, kde najdete veškeré dění ohledně levných letenek.

 

6. RSS KANÁL

Oblíbený informační kanál pokrývá široké spektrum, kam jej zařadit. Máte domovskou stránku seznam.cz? Přihlaste se k odběru RSS a nechte si zobrazovat novinky o levných letenkách rovnou na homepage seznamu.

 

7. WEB PUSH NOTIFIKACE

Moderní oblíbená forma sledování nejnovějšíčh letenkových tipů snadno přes webový prohlížeč. Neděláte nic víc, než že klasicky surfujete po internetu. Zpráva si vám sama najde.

8. TELEGRAM

Aktuální tipy na levné letenky

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.