Turkish Air - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur 10.640,- kč

Alternativní možnosti levného letu do Malajsie nyní poskytuje také turecká aerolinka Turkish Airlines. Stále ještě probíhající akci Saudi Arabian Airlines na levné letenky do Kuala Lumpur s odletem z Milána směle konkuruje turecký letecký přepravce, který na spoj z Budapešti do Kuala Lumpur nasadil akční letenky za 10.640,- kč s poplatky a to včetně zpátečního letu!

Dostupnost: Který tarif nám bude sedět nejvíce nám můžou napovědět termíny. Předchozí stále platná akce za 9.050,- kč z Milána umožňovala podnikat levné lety do Malajsie (Kuala Lumpur) letět už od září do března 2014. Levné letenky do Malajsie (Kuala Lumpur z Budapešti) od Turkish Airlines poskytují termíny v období od 25. října až do 26. července 2014!

Popis akčního letu do Malajsie s Turkish Airlines: Odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko. Let má mezipřistání na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Přilétá se na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Stejně i zpět.

Tip: Shrneme-li si možnosti, obě akce na levné letenky mají své výhody. Někomu vyhovuje odlet z Budapešti a někomu zase let do Malajsie z Milána. Ovšem teď proběhlo update a pro lety z Milána už jsou k mání už jen poslední termíny na listopad a prosinec. Přehled zde.

- rezervace letenky Kuala Lumpur - Malajsie 10.640,- kč (z Budapešti)

- rezervace letenky Kuala Lumpur - Malajsie 9.050,- kč (z Milána)

Letecké společnosti
Oblíbené lety