Turkish Air - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur 10.640,- kč

Alternativní možnosti levného letu do Malajsie nyní poskytuje také turecká aerolinka Turkish Airlines. Stále ještě probíhající akci Saudi Arabian Airlines na levné letenky do Kuala Lumpur s odletem z Milána směle konkuruje turecký letecký přepravce, který na spoj z Budapešti do Kuala Lumpur nasadil akční letenky za 10.640,- kč s poplatky a to včetně zpátečního letu!

Dostupnost: Který tarif nám bude sedět nejvíce nám můžou napovědět termíny. Předchozí stále platná akce za 9.050,- kč z Milána umožňovala podnikat levné lety do Malajsie (Kuala Lumpur) letět už od září do března 2014. Levné letenky do Malajsie (Kuala Lumpur z Budapešti) od Turkish Airlines poskytují termíny v období od 25. října až do 26. července 2014!

Popis akčního letu do Malajsie s Turkish Airlines: Odlétá se z letiště Ferihegy Arpt, Budapešť, Maďarsko. Let má mezipřistání na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Přilétá se na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie. Stejně i zpět.

Tip: Shrneme-li si možnosti, obě akce na levné letenky mají své výhody. Někomu vyhovuje odlet z Budapešti a někomu zase let do Malajsie z Milána. Ovšem teď proběhlo update a pro lety z Milána už jsou k mání už jen poslední termíny na listopad a prosinec. Přehled zde.

- rezervace letenky Kuala Lumpur - Malajsie 10.640,- kč (z Budapešti)

- rezervace letenky Kuala Lumpur - Malajsie 9.050,- kč (z Milána)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.