11 výhod při rezervaci akční letenky

  Ušetřím hromadu peněz

Letenka v akci má svou hodnotu. Jedině tak se dostanu k nejlevnějším tarifům. Vyhledávat totiž takový let přes vyhledávač je bez potřebných informací jako hledat jehlu v kupce sena.

  Ušetřím hromadu času

Prodírat se informacemi leteckých společností a zjišťovat si dostupné tarify přímo u aerolinek je dosti omezující a v konečné fázi velmi zdlouhavé. Akční letenky poskytnou ucelený přehled, stačí vlevo označit kontinent, stát, nebo město.

  Dostanu se na místa, o kterých jsem jen snil

Díky často ponížené ceně se otvírá pohodlná cesta letadlem i do mnoha dřívě zapovězených míst. Proč nezcestovat svět, když to nijak zásadně nevyždíme peněženku.

  Nemusím cestovat daleko ani kvůli místu odletu

Mezi akčními lety se vyskytují jen atraktivní odletová letiště, které jakožto česká klientela, využíváme nejčastěji. Nejsou příliš vzdálené a doprava tam stojí minimum.

  Chytnu tip na víkendový výlet nebo dovolenou

V rámci rychlého zvolení parametrů kam vyrazím hned v zápětí vidím i dobu, kdy můžu vyrazit a na jak dlouho. To se hodí také u lowcostů, kde termín navazuje na individuální cenu letenky.

  Vyberu si aerolinku podle oblíbenosti

Dálkový let s ekonomickou leteckou společnosti nebo raději upřednostím komfort? Je rozdíl letět s nadprůměrnou Qatar Airways nebo Emirates, to si člověk užije.

  Nejlevnější letenka podle ceny není problém

Nízkonákladová let rovná se jiný den - jiná cena. Kalendář s termíny je tedy poklad, který nás dokáže navest na nejideálnější kombinaci temínů tak, abychom platili co nejméně.

  Mám pravidelný přehled

Akční letenky jsou pravidelně aktualizovány. Čekovat snadno jejich cenu vzhledem k stavu na trhu s letenkami asi jako na Wall Street může být právě stěžejní faktor.

  Obrovský výběr akčních letenek

Nabídka akčních letenek se pohybuje v řádu stovek. Denně tak narazíte na 400 - 500 aktuálních kalendářů s destinacemi od Evropy až po Austrálii a Oceánii.

  Zajímá mě pouze letenka s odletem z ČR

Omezte akční lety ve filtru na odlety z českých letišť. Označte odlety z Prahy, Brna, Ostravy a případně i Pardubic a vidíte jen to, co startuje do světa z naší vlasti.

  Vyběr akčních letů zúžím na konkrétní stát

Je hromada zemí, kam létá velká spousta lowcost linek. Například až 100 italských a nebo španělských letovisk. Stačí omezit okruh letů jen na jeden stát.

 

  Rezervace levné letenky