Fidži

 • Virgin Australia - Oceánie ↔ levné letenky Fiji, Samoa, Tonga 19.344,- kč

  Do vzdálené Oceánie nyní jen za 19.344,- kč! Představujeme cestovatelské TOP destinace! Pro náročné se do zítra zrodila skvělá příležitost, jak si naplánovat cestu, která vám utkví v paměti po celý život. Spolupráce Virgin Australia a Etihad Airways vyústila k návštěvě takových unikátů, jako jsou státy Fiji, Tonga a Samoa. Letět levně do Oceánie je možné z cenově dobře dostupného Dublinu. Vezmeme to podle ceny.

  Tonga - levné letenky Nuku Alofa, což je hlavní město království Tonga nyní objednáte za 19.344,- kč na termíny do 26. června a poté od 20. října do prosince do 11. prosince.

  Samoa - levné letenky Apia, což je hlavní a jediné město státu Samoa můžou být vaše za 20.752,- kč na termíny do 26. června a poté od 20. října do prosince do 11. prosince.

  Fiji - levné letenky Nadi, jakožto třetí největší město Fidžijských ostrovů v Oceánii jsou k mání za cenu 20.864,- kč na termíny do 26. června a poté od 20. října do prosince do 11. prosince.

  Rezervace těchto tarifů Virgin Australia a Etihad Airways je možná do 17. dubna. Lety z Dublinu do Oceánie na tyto nádherné ostrovy doplníme i spojem na let do Dublinu z Prahy od nízkonákladovky Ryanair (zde). Buďte si jisti, unikne-li vám tato šance v cestě do států Samoa, Tonga a Fiji, zaplatíte za letenky do Oceánie slušný balík.

  ↔ Nuku Alofa - Tonga 19.344,- kč rezervace

  ↔ Apia - Samoa 20.752,- kč rezervace

  ↔ Nadi - Fiji 19.344,- kč rezervace

 • Letenky se Student Agency do Jihovýchodní Asie a Austrálie na palubě Korean Air

  Přední český prodejce letenek, cestovní agentura Student Agency zařadila do svého repertoáru speciálních akcí aktuální letenky do Jihovýchodní Asie, Oceánie a Austrálie. To vše ve spolupráci s leteckou společností Korean Air.

  Za poznáním se můžete z Prahy s Korean Air do japonského města Fukuoka, nebo Nagoya, dále se nabízí letenky Osaka, Tokio, Soul, Auckland, Sydney, Brisbane nebo Nadi na Fidži.

  Podmínky rezervace: Prodej letenek pouze do 31. března. Odlety je možné uskutečňovat nejpozději do 15. června. Lze provést i storno letenky za poplatek  2.900,- kč + 500,- kč transakční poplatek. Odkazy na kalendáře jsou níže.

  Japonsko - Tokyo z Prahy 18.109,- kč kalendář

  Japonsko - Nagoya z Prahy 19.033,- kč kalendář

  Japonsko - Fukuoka z Prahy 18.710,- kč kalendář

  Japonsko - Osaka z Prahy 19.121,- kč kalendář

  Austrálie - Sydney z Prahy 27.351,- kč kalendář

  Austrálie - Brisbane z Prahy 27.369,- kč kalendář

  Fidži - Nadi z Prahy 28.485,- kč kalendář

  Nový Zéland - Auckland z Prahy 27.033,- kč kalendář

  Jižní Korea - Soul z Prahy 19.507,- kč kalendář

 • Levné letenky Vídeň - Fidži a zpět 21.960,- kč

  Je tady tip na návštěvu nádherného souostroví v Oceánii! Navštivte ráj tichého oceánu, kde najdete nádherné pláže, rozmanitou přírodu, ale třeba taky sopky - Fidži. Je tady kombinovaná nabídka aerolinek Air Berlin, Korean Air a Niki Luftfahrt na levné letenky na Fidži.

  Využijte zajímavé nabídky s odletem z dobře dostupné Vídně a rezervujte si levné letenky Vídeň - Fidži a zpět za cenu 21.960,- kč včetně tax a poplatků. Levné letenky jsou dostupné na vybrané dny od 4. Června až do 27. Února 2013. Volné termíny pro let naleznete níže, pod odkazem na rezervaci letenky.

  A Jak se tedy letí? Odlet je z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s aerolinkami Air Berlin, které nás dopraví na letiště Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo. Z Frankfurtu poletíme s Korean Air na letiště Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní korea a odtud již na cílové letiště Nadi Intl, Nadi, Fidži. Ná zpáteční trase se mění jen to, že z Frankfurtu do Vídně již poletíme ze společností Niki Luftfahrt.

  Letenky na Fidži mizí před očima, proto neváhejte!

  Rezervace levné letenky na Fidži (Nadi)

 • Akční letenky do Austrálie, Oceánie a Asie na palubě Korean Air

  letenky Korean Air  levné letenky do oblíbených míst od letecké společnosti Korean Air. Prozkoumejte s námi krásy podmořského světa Oceánie, poznejte tajemnou Čínu anebo exotiku Jihovýchodní Asie.
  Při nenavazujícím spojení je v ceně letenky ZDARMA jeden nocleh v Soulu ve 4* hotelu se snídaní (pouze v jednom směru letu).


  Odlety z Vídně:

  Austrálie a Oceánie:
  Guam za 22 795 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
  Melbourne za 22 865 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
  Auckland za 22 980 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
  Honolulu za 23 170 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
  Sydney za 23 200 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
  Brisbane za 23 525 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků
  Nadi (Fidži) za 23 555 Kč, tam i zpět, včetně všech poplatků

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.