Tanzánie

TIP! Kenya Airways - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně 10.790,- kč

TIP! Kenya Airways - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně 10.790,- kč

Tak to je pecka! Sotva před pár dny zveřejněné letenky na africký ostrov Zanzibar od Turkish Airlines pokořeny a to s velkou rezervou. Ušetřit na letence do Tanzánie další více než dva tisíce korun umožňuje nový akční let na Zanzibar od Kenya Airways. Za zpáteční letenku z Vídně nyní dáte pouhých 10.790,- kč

TIP! Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně 13.190,- kč

TIP! Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně 13.190,- kč

Tropické podnebí na Zanzibaru, průzračné moře, pohádkové pláže a další skvosty a požitky matky přírody, jako dělané pro relax a odpočinek teď má na dosah za výhodné peníze i česká klientela. S nadstandartní leteckou společností Turkish teď můžeme bookovat letenky na Zanzibar z odletem z Vídně za 13.190,- kč.

TIP! KLM - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 12.190,- kč

TIP! KLM - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 12.190,- kč

Je tu nová šance jak se dostat s nízkými cestovními náklady k nádherným pobřežím karibského ostrova Zanzibar. Hádanku jak letět levně rozluštila nizozemská letecká společnost KLM. Za cenu 12.190,- kč včetně tax a poplatků si teď objednáme obousměrné akční letenky Zanzibar z dobře dostupné Vídně - letiště Schwechat.

TIP! Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně a Prahy (zpáteční) 12.390,- kč

TIP! Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně a Prahy (zpáteční) 12.390,- kč

Kterak si to zamířit na pohádkově krásný ostrov Zanzibar? Společně s Turkish Airlines vyvracíme pouhé iluze o levné výpravě do Tanzánie. Všichni víme jak se dostat do Vídně? Bezva! Využijme toho a leťme z letiště Schwechat, zpáteční letenky na africký Zanzibar v akci nás nyní přijdou na 12.390,- kč. Za příplatek se dají získat i odlety z Prahy.

Ethiopian Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 13.990,- kč

Ethiopian Airlines - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 13.990,- kč

Kouzelný ostrov v Africe jako stvořený pro šnorchlovačky a potápění v rozmanitém moři je dostupný k levnému cestování z Vídně! Zareagujte rychle na akční letenky na Zanzibar od Ethiopian Airlines. Dopravce nabízí zpáteční let do Tanzánie při odletu z rakouského hlavního města za 13.990,- kč, okamžitě se tak dostává do popředí zájmu a objednat stihnout jen ti pohotovější.

HIT! FlyDubai - Tanzánie - levné letenky Dar es Salaam z Prahy (zpáteční) 10.390,- kč

akce letenky Dar es Salaam - Tanzánie z Prahy 10.390,- kč

Ideální nabídka k cestování na východní pobřeží Afriky? Nový akční tarif FlyDubai! Renomovaná arabská letecká společnost udeřila peckou v podobě levného letu do Tanzánie. Naprosto skvěle zastínila konkurenci, když spustila zpáteční lety Praha - Dar es Salaam za senzačních 10.390,- kč včetně poplatků. Toužíte-li po nedotčené přírodě, jsou tyto letenky pro vás jako stvořené.

Oman Air - Tanzánie - levné letenky Zanzibar (zpáteční) 9.722,- kč

akce letenky Zanzibar - Tanzánie z Milána

Ostrov iluzí letecky jen za 9.722,- kč. Magickou hranici 10-ti tisíc korun českých na letence na Zanzibar se podařilo pokořit renomovaným aerolinkám Oman Air. Po červencových zpátečních letenkách z Prahy na Zanzibar od FlyDubai a zpět za 12 tisíc je tu šance vydat se levně do Tanzánie při odletu z výborně dostupného italského Milána. Využijte nízkou cenu!

Swiss Air ⇆ Tanzánie - levné letenky Dar es Salaam z Vídně (zpáteční) 12.290,- kč

akce letenky Dar es Salaam - Tanzánie

Dostat se levně na pobřeží indického oceánu od včerejška umožňuje i zde málo vídaná švýcarská aerolinka Swiss Air. Vybočte z davu a poznejte na vlastní pěst nedotčenou přírodu Tanzánie. Jsou tu nové akční letenky Dar es Salaam. Zpáteční linku do bývalého hlavního města Tanzánie s odletem z nedaleké Vídně máme nyní k dispozici za 12.290,- kč včetně všeho.

FlyDubai ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Prahy (a zpět) 12.111,- kč

akce letenky Zanzibar - Tanzánie  (z Prahy)Poznejte africký ráj! Nadstandartní dovolená v exotice při troše šikovnosti nemusí vyjít vůbec draze! Důkazem budiž například akční letenky do Tanzánie od letecké společnosti FlyDubai. Na věhlasný Zanzibar se nyní z Prahy letecky dopravíme už za 12.111,- kč i s poplatky. Zahrnut do ceny je také zpáteční let do Česka.

FlyDubai ⇆ Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně a Prahy (zpáteční) 11.792,- kč

akce letenky Zanzibar - TanzánieExotický ostrov Zanzibar opět dostupný! Po výprodeji březnového akčního tarifu levné letenky Zanzibar z Mnichova od Oman Air za 11.099,- kč se dostává i na ty, jenž preferují odlety z Vídně. Ústřední aerolinka těchto dní na trhu s levnými letenkami, společnost FlyDubai teď disponuje spojem zpáteční letenky Zanzibar za 11.792,- s PK včetně tax a poplatků.