Praha - Dar Es Salaam

HIT! FlyDubai - Tanzánie - levné letenky Dar es Salaam z Prahy (zpáteční) 10.390,- kč

akce letenky Dar es Salaam - Tanzánie z Prahy 10.390,- kč

Ideální nabídka k cestování na východní pobřeží Afriky? Nový akční tarif FlyDubai! Renomovaná arabská letecká společnost udeřila peckou v podobě levného letu do Tanzánie. Naprosto skvěle zastínila konkurenci, když spustila zpáteční lety Praha - Dar es Salaam za senzačních 10.390,- kč včetně poplatků. Toužíte-li po nedotčené přírodě, jsou tyto letenky pro vás jako stvořené.

Turkish Airlines ⇆ Tanzánie - levné letenky Dar es Salaam z Prahy (a zpět) 10.589,- kč

akce letenky Tanzánie - Dar es SalaamNeméně atraktivní a výhodnou cestu do Tanzánie z Prahy představuje po Emirates Airlines také dopravce Turkish Air. Zatímco arabská top aerolinka se specializovala na letenky na věhlasný ostrov Zanzibar, turecká nás zavede do Dar es Salaam. Město na pobřeží Indického oceánu je v tarifu letenky Praha - Dar es Salaam a zpět dostupné za 10.589,- kč.

Turkish Airlines ⇆ levné letenky z Prahy: Etiopie, Uganda, Tanzánie 11.770,- kč

Naplánujte si levný let do Afriky! Připravili jsme pro vás trojlístek zajímavých akcí s odletem z Prahy v hlavní roli přední turecké aerolinky. Leťte s Turkish Airlines do Etiopie, Ugandy nebo opět do Tanzánie s cestou zpět za lákavou cenu 11.770,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Tyto tři zmíněné země si objednáte v tomto zastoupení: z Tanzanie to jsou levné letenky do Dar Es Salaam, ze státu Uganda letenky do Entebbe a nebo Etiopie a levné letenky do Addis Abeba. Všechny tři tarify na letenky do Afriky mají jednotnou cenu a dostupný kalendář. Rezervujte na období 1. duben až 19. říjen 2015.

Tip: V případě o zájmu o jiné alternativy letenek do Afriky nás neváhejte kontaktovat, nebo si projděte naše akční letenky v pravém sloupci. Rádi vám taky poradíme s vhodným výběrem levného ubytování popřípadě zapůjčením auta.

⇆ Entebbe - Uganda (z Prahy) 11.770,- kč kalendář

⇆ Addis Abeba - Etiopie (z Prahy) 11.770,- kč kalendář

⇆ Tanzánie - Dar Es Salaam (z Prahy) 11.770,- kč kalendář

Turkish Airlines ⇆ Afrika z Prahy: levné letenky Keňa, Jižní Afrika, Tanzánie, Etiopie, Uganda 11.692,- kč

Národní dopravce Turecka se nyní specializuje nejen na levné letenky do zemí jako je USA, Jižní Korea, Indie, Nepál, Čína, Thajsko nebo Maledivy! Kdo se bude chtít při odletech z Prahy podívat s vyhlášenou Turkish Airlines do Afriky, má vyhráno!

Na co se těšit? V současné době to jsou letenky do Jihoafrické Republiky - vyberte si Johannesburg nebo Kapské Město. Dále se nabízí letenky Keňa v podání Nairobi. Letět levně lze i do Tanzánie s cílem hlavní město Dar Es Salaam. Kdo by chtěl ochutnat Etiopii, nechť letí do města Addis Abeba. Nebo co Uganda? Letenky do Entebbe jsou k dostání už za 11.692,- kč!

Detailní cenový náhled letenek do Afriky najdete rozepsaný níže, kde je možné také kliknout na odkaz "rezervace" a nechat se inspirovat příkladovým odkazem. Všechny uvedené spoje odlétají z naší metropole, do níž se potom také vrací. Vše se odehrává na palubě Turkish Airlines. Ceny platí do ukončení tarifu, tudíž se určitě vyplatí bookovat letenky co nejdříve.

⇆ Nairobi - Keňa (z Prahy) 11.691,- kč rezervace

⇆ Entebbe - Uganda (z Prahy) 11.692,- kč rezervace

⇆ Addis Abeba - Etiopie (z Prahy) 11.693,- kč rezervace

⇆ Dar Es Salaam - Tanzánie (z Prahy) 11.701,- kč rezervace

⇆ Johannesburg - JAR (z Prahy) 13.674,- kč rezervace

⇆ Kapské Město - JAR (z Prahy) 14.674,- kč rezervace

Turkish Air ⇆ Tanzánie - levné letenky Dar Es salaam z Prahy 13.860,- kč

Připravte se v těchto dnech na záplavu levných letenek tureckých aerolinek Turkish Airlines specializované na zpáteční lety z Prahy. Začínáme Tanzánií. Obousměrné levné letenky do Tanzánie jsme si naposledy představili v srpnu v akci Praha - Kilimandžaro od Ethiopian Air. Turkish Air nově vybízí k rezervaci levné letenky do Dar Es Salaam, bývalého hlavního města Tanzánie za cenu 13.860,- kč.

Pakliže bychom tuto cenu chtěli porovnat s jiným akčním tarifem do Dar Es Salaam s odletem z Prahy, nabízí se snad jen linka od KLM za jedenáct a půl tisíce kč, díky nulovým kapacitám si ho už ale nelze vybrat. Je potřeba vzít v úvahu, že tyto levné letenky mají odlišné kapacity. Pro lepší představu si kliněte na odkaz "kalendář" na konci reportu. Ukáží se vám letenky Dar Es Salaam z Prahy na termíny od 4. listopadu 2014 až 31. července 2015.

Bližší informace k akčnímu letu do Tanzánie za režie Turkish Airlines: Spoj z Prahy (PRG) Česko, provází let přes Istanbul. Čekačka do pěti hodin vám umožní kratší prohlídku města. Přilétá se na Dar Es Salaam Intl (DAR), Tanzánie. Zpáteční let Dar Es Salaam - Praha probíhá obdobně. Vše na palubě zmíněného tureckého dopravce.

Tip: U většiny akčních letů je předpoklad objednávky levné letenky s předstihem, zde to ale neplatí. Dnes je 2. listopadu a letět se dá už 4.tého, což je už za dva dny. Milujete-li akce typu "sbal se a leť" je to přímo pro vás jako dělané. Zajímají vás jiné letenky do Tanzánie? Pak sledujte naše zprávy, brzy si ukážeme další.

⇆ Dar Es Salaam - Tanzánie (z Prahy) 13.860,- kč kalendář

↔ letenky z Prahy: Kuba, Malajsie, Čína, Tanzánie, JAR, Panama od 12.354,- kč

O předčasnou velikonoční nadílku se postaraly aerolinky KLM! Dnes jsme už díky tarifům této letecké společnosti mohli bukovat letenky do země vycházejícího slunce v podobě akčních letenek z Prahy do Osaky a Tokia. Další akce s kalendářema na sebe nenechávají dlouho čekat a jsou opravdu impozantní! Je pro vás připraveno několik kontinentů jako Afrika, Amerika, nebo Asie za ceny motající se kolem 12 tis. kč a to vše s odletem o návratem z naší metropole.

Jak už bylo napsáno, akce mají kalendáře a tak stačí jen navštívit příslušný odkaz a vybrat si levné letenky z volných míst (kolonky označené oranžově). Nyní už mrkněme na detailnější rozbor výhodných letů. Jen připomínáme, že akce jsou dostupné do vyprodání, nebo stažení z prodejů.

Výhodné letenky od KLM: Z kontinentu Afrika tu máme letenky do JAR v podobě Praha - Johannesburg a zpět na květen až listopad za 12.354,- kč, Čína - letenky Praha - Šanghaj a zpět na listopad až prosinec za 12.523,- kč, Tanzánie - letenky Praha - Dar Es Salaam a zpět na listopad až prosinec za 12.549,- kč, Malajsie - letenky Praha - Kuala Lumpur a zpět na září až prosinec za 13.350,- kč, Kuba - letenky Praha - Havana a zpět na květen až říjen za 15.122,- kč a Panama - letenky Praha - Panama City a zpět na květen až 24. prosinec za 16.577,- kč.

V otázce ubytování ve zmíněných destinacích hodně napoví web s hotely booking.com, kde narazíte na tajné akce a slevy, takže určitě lepší varianta, než objednávat přes cestovku. Více k hotelům zde. Akční letenky jsou pod následujícími odkazy.

↔ Johannesburg - JAR z Prahy 12.354,- kč kalendář

↔ Šanghaj - Čína z Prahy 12.523,- kč kalendář

↔ Dar Es Salaam - Tanzánie z Prahy 12.549,- kč kalendář

↔ Kuala Lumpur - Malajsie z Prahy 13.350,- kč kalendář

↔ Havana - Kuba z Prahy 15.122,- kč kalendář

↔ Panama City - Panama z Prahy 16.577,- kč kalendář

Bomba! KLM - Tanzánie ↔ levné letenky Dar es Salaam z Prahy 11.717,- kč

To tady ještě nebylo! Dobře se usaďte, ať se vám náhodou neudělá mdlo! Letenky do Tanzánie z Prahy jsou k dostání pod dvanáct tisíc korun a to včetně zpátečního letu zpět do Prahy! Zní to až neuvěřitelně, ale skutečně se po letenkách do Tanzánie od Turkish Airlines za 13.665,- kč ze začátku měsíce nabízí ještě levnější varianta letu.

Objednávejte levné letenky Dar es Salaam na lince s odletem z Prahy za jedinečných 11.751,- kč včetně tax a poplatků. Za zrodem pro Čechy velmi lákavé linky letenky do Dar es Salaam stojí tři aerolinky. Jsou to České Aerolinie, nizozemská KLM a charterová letecká společnost Precisionair. Tarif je samozřejmě k dostání jakožto jednotné letenky v jediné rezervaci.

Dostupnost: Letenky do Tanzánie z Prahy pod dvanáct tisíc kč bookujte na termíny do 11. prosince, jakožto poslední termín letu. Příkladové letenky Praha - Dar es Salaam a zpět ovšem zacílíme na jaro s termínem na přelomu května a června. Jakékoliv další termíny vám rádi vyhledáme na vaše přání, stačí se ozvat na náš FB. Rezervujte nejpozději do 15. tého dubna.

Info k letu do Tanzánie: Odlétá se z letiště Praha Arpt, Praha, ČR k prvnímu mezipřistání na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (cca 2hod), poté letíte na Jomo Kenyatta Intl, Nairobi, Keňa, kde se rovněž zdržíte asi dvě hodinky. Na cestě je také palivový stop v Kisauni Arpt, Zanzibar, Tanzanie. Přilétá se na letiště Es Salaam Intl, Dar Es Salaam, Tanzanie. Zpáteční let je bez palivového mezistopu.

Tip: Mějte na paměti, že zpravidla mimořádné akce a nejlevnější letenky ať se jedná o kteroukoliv destinaci jsou rozprodány tak rychle, že se mnohdy nestačíte ani rozkoukat. Letenky jsou jako burza, kdo dříve zareaguje na výhodnější nabídku, vyhrává. Nenechte si proto utéct jedinečné levné letenky do Dar es Salaamu z Prahy za podmínek, které se často neopakují.

↔ Dar es Salaam - Tanzánie z Prahy 11.717,- kč rezervace

Turkish Airlines - Tanzánie ↔ levné letenky Dar Es Salaam z Prahy 13.651,- kč

Za poznáním odlišných kultur láká Turkish Airlines, špička mezi evropskými leteckými přepravci. Přesněji řečeno, v Evropě nejlepší aerolinka za loňský rok mezi svými rivaly na určitých trasách, co se kombinace ceny a kvalit týče, nemá konkurenci. Z této stáje je zrozen i náš aktuální tip na levné letenky do Dar Es Salaam, nebo taky Mzizima s cenou 13.651,- kč a teď se podržte, odlety jsou z našeho hlavního města Praha!

Ano, k odletu není potřeba cestovat nikam do Evropy! Cena zahrnuje i zpáteční let včetně poplatků zpět do Prahy. Kdo ještě nepoznal kde se město Dar Es Salaam leží, prozradíme, že jde o levné letenky do Tanzánie. Jde o zemi na východním pobřeží střední Afriky s nejvyššími vrcholy světa jako je např. hora Kilimandžaro, ale nejen to, mezi zajímavé místa Tanzánie patří také Viktoriino Jezero, Ngorongoro, ostrov Pemba na Zanzibaru, nebo aktivní sopka Mount Meru.

Zpátky k letenkovému tipu a tomu nejduležitějšímu hned po ceně a místě odletu a to dostupnosti letů. Kalendářem s volnými letenkami Dar Es Salaam zatím nedisponujeme a tak vám jen ve stručnosti nastíníme jak levné letenky objednávat. Tarif je k mání na termíny po celý rok 2014, kromě letních prázdnin. Levné letenky Dar Es Salaam z Prahy bez omezení délky pobytu bookujte nejpozději do konce tohoto měsíce (březen 2014). Březnový termín jsme vybrali i jakožto ukázku levného letu (link na konci článku).

Informace k premiérově zvěřejnému tipu na levné lety do Tanzánie z Prahy: Nenáročný let s top aerolinkou potvrzuje linka s pouze jedním mezipřistáním. Odlétá se z letiště Václava Havla - Praha (do nedávna Ruzyně) s cca jednodenním mezistopem na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Tady by nic nemělo bránit opustit tranzitní prostor a prozkoumat Istanbul. Přílet je na Es Salaam Intl, Dar Es Salaam, Tanzanie. Zpáteční let s podstatně kratším mezipřistáním vede přes Istanbul opět do Prahy.

Tip: Pakliže se řadíte mezi pohodlnější cestovatele právě se rozhodnoucí letět do Tanzánie z naší metropole, doporučujeme jednat co nejdříve. Zaknihovávat lze sice až do 31. března, ovšem nikde není psáno, že nebude dříve vyprodáno už jen proto, že spoj Praha - Tanzánie a zpět s cenou 13.651,- kč tady ještě nikdy nebyl. Další termíny vám rádi poskytneme v komentáři, diskusi, nebo na facebooku. Ubytování za bakšis je k nalezení na stránce booking.com.

↔ Dar Es Salaam - Tanzánie z Prahy 13.651,- kč rezervace

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur