Turkish Airlines ⇆ Tanzánie - levné letenky Dar es Salaam z Prahy (a zpět) 10.589,- kč

akce letenky Tanzánie - Dar es SalaamNeméně atraktivní a výhodnou cestu do Tanzánie z Prahy představuje po Emirates Airlines také dopravce Turkish Air. Zatímco arabská top aerolinka se specializovala na letenky na věhlasný ostrov Zanzibar, turecká nás zavede do Dar es Salaam. Město na pobřeží Indického oceánu je v tarifu letenky Praha - Dar es Salaam a zpět dostupné za 10.589,- kč.

Již nějaký den probíhající akční nabídka s letenkami do Tanzánie od Turkish Air můžete ještě stále bookovat na volné termíny v období 1. listopad 2015 až 30. duben 2016. Opět se dá při vhodné konstalaci uvažovat nad letem přes vánoce a silvestra. Prodej nemusí být do vyprodání, dopravce si jej může stáhnout dříve.

Akční let do Tanzánie - Dar es Salaam s Turkish Airlines zvládne absolvovat i méně zkušený jedinec. Tomu napomáhají odlety z našeho hlavního města a jen kratší mezipřistání v tureckém Istanbulu. Obousměrné levné letenky do Tanzánie z Prahy za revolučních deset a půl tisíce korun pořídíme za tuto cenu vůbec poprvé, tak si pospěšte. Stále probíhající akci na Zanzibar za dvanáct najdete zde.

⇆ Dar es Salaam - Tanzánie (z Prahy) 10.589,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.