Turkish Airlines ⇆ Tanzánie - levné letenky Dar es Salaam z Prahy (a zpět) 10.589,- kč

akce letenky Tanzánie - Dar es SalaamNeméně atraktivní a výhodnou cestu do Tanzánie z Prahy představuje po Emirates Airlines také dopravce Turkish Air. Zatímco arabská top aerolinka se specializovala na letenky na věhlasný ostrov Zanzibar, turecká nás zavede do Dar es Salaam. Město na pobřeží Indického oceánu je v tarifu letenky Praha - Dar es Salaam a zpět dostupné za 10.589,- kč.

Již nějaký den probíhající akční nabídka s letenkami do Tanzánie od Turkish Air můžete ještě stále bookovat na volné termíny v období 1. listopad 2015 až 30. duben 2016. Opět se dá při vhodné konstalaci uvažovat nad letem přes vánoce a silvestra. Prodej nemusí být do vyprodání, dopravce si jej může stáhnout dříve.

Akční let do Tanzánie - Dar es Salaam s Turkish Airlines zvládne absolvovat i méně zkušený jedinec. Tomu napomáhají odlety z našeho hlavního města a jen kratší mezipřistání v tureckém Istanbulu. Obousměrné levné letenky do Tanzánie z Prahy za revolučních deset a půl tisíce korun pořídíme za tuto cenu vůbec poprvé, tak si pospěšte. Stále probíhající akci na Zanzibar za dvanáct najdete zde.

⇆ Dar es Salaam - Tanzánie (z Prahy) 10.589,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety