Turkish Airlines - Tanzánie ↔ levné letenky Dar Es Salaam z Prahy 13.651,- kč

Za poznáním odlišných kultur láká Turkish Airlines, špička mezi evropskými leteckými přepravci. Přesněji řečeno, v Evropě nejlepší aerolinka za loňský rok mezi svými rivaly na určitých trasách, co se kombinace ceny a kvalit týče, nemá konkurenci. Z této stáje je zrozen i náš aktuální tip na levné letenky do Dar Es Salaam, nebo taky Mzizima s cenou 13.651,- kč a teď se podržte, odlety jsou z našeho hlavního města Praha!

Ano, k odletu není potřeba cestovat nikam do Evropy! Cena zahrnuje i zpáteční let včetně poplatků zpět do Prahy. Kdo ještě nepoznal kde se město Dar Es Salaam leží, prozradíme, že jde o levné letenky do Tanzánie. Jde o zemi na východním pobřeží střední Afriky s nejvyššími vrcholy světa jako je např. hora Kilimandžaro, ale nejen to, mezi zajímavé místa Tanzánie patří také Viktoriino Jezero, Ngorongoro, ostrov Pemba na Zanzibaru, nebo aktivní sopka Mount Meru.

Zpátky k letenkovému tipu a tomu nejduležitějšímu hned po ceně a místě odletu a to dostupnosti letů. Kalendářem s volnými letenkami Dar Es Salaam zatím nedisponujeme a tak vám jen ve stručnosti nastíníme jak levné letenky objednávat. Tarif je k mání na termíny po celý rok 2014, kromě letních prázdnin. Levné letenky Dar Es Salaam z Prahy bez omezení délky pobytu bookujte nejpozději do konce tohoto měsíce (březen 2014). Březnový termín jsme vybrali i jakožto ukázku levného letu (link na konci článku).

Informace k premiérově zvěřejnému tipu na levné lety do Tanzánie z Prahy: Nenáročný let s top aerolinkou potvrzuje linka s pouze jedním mezipřistáním. Odlétá se z letiště Václava Havla - Praha (do nedávna Ruzyně) s cca jednodenním mezistopem na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Tady by nic nemělo bránit opustit tranzitní prostor a prozkoumat Istanbul. Přílet je na Es Salaam Intl, Dar Es Salaam, Tanzanie. Zpáteční let s podstatně kratším mezipřistáním vede přes Istanbul opět do Prahy.

Tip: Pakliže se řadíte mezi pohodlnější cestovatele právě se rozhodnoucí letět do Tanzánie z naší metropole, doporučujeme jednat co nejdříve. Zaknihovávat lze sice až do 31. března, ovšem nikde není psáno, že nebude dříve vyprodáno už jen proto, že spoj Praha - Tanzánie a zpět s cenou 13.651,- kč tady ještě nikdy nebyl. Další termíny vám rádi poskytneme v komentáři, diskusi, nebo na facebooku. Ubytování za bakšis je k nalezení na stránce booking.com.

↔ Dar Es Salaam - Tanzánie z Prahy 13.651,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety