Turkish Airlines - Tanzánie ↔ levné letenky Dar Es Salaam z Prahy 13.651,- kč

Za poznáním odlišných kultur láká Turkish Airlines, špička mezi evropskými leteckými přepravci. Přesněji řečeno, v Evropě nejlepší aerolinka za loňský rok mezi svými rivaly na určitých trasách, co se kombinace ceny a kvalit týče, nemá konkurenci. Z této stáje je zrozen i náš aktuální tip na levné letenky do Dar Es Salaam, nebo taky Mzizima s cenou 13.651,- kč a teď se podržte, odlety jsou z našeho hlavního města Praha!

Ano, k odletu není potřeba cestovat nikam do Evropy! Cena zahrnuje i zpáteční let včetně poplatků zpět do Prahy. Kdo ještě nepoznal kde se město Dar Es Salaam leží, prozradíme, že jde o levné letenky do Tanzánie. Jde o zemi na východním pobřeží střední Afriky s nejvyššími vrcholy světa jako je např. hora Kilimandžaro, ale nejen to, mezi zajímavé místa Tanzánie patří také Viktoriino Jezero, Ngorongoro, ostrov Pemba na Zanzibaru, nebo aktivní sopka Mount Meru.

Zpátky k letenkovému tipu a tomu nejduležitějšímu hned po ceně a místě odletu a to dostupnosti letů. Kalendářem s volnými letenkami Dar Es Salaam zatím nedisponujeme a tak vám jen ve stručnosti nastíníme jak levné letenky objednávat. Tarif je k mání na termíny po celý rok 2014, kromě letních prázdnin. Levné letenky Dar Es Salaam z Prahy bez omezení délky pobytu bookujte nejpozději do konce tohoto měsíce (březen 2014). Březnový termín jsme vybrali i jakožto ukázku levného letu (link na konci článku).

Informace k premiérově zvěřejnému tipu na levné lety do Tanzánie z Prahy: Nenáročný let s top aerolinkou potvrzuje linka s pouze jedním mezipřistáním. Odlétá se z letiště Václava Havla - Praha (do nedávna Ruzyně) s cca jednodenním mezistopem na Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko. Tady by nic nemělo bránit opustit tranzitní prostor a prozkoumat Istanbul. Přílet je na Es Salaam Intl, Dar Es Salaam, Tanzanie. Zpáteční let s podstatně kratším mezipřistáním vede přes Istanbul opět do Prahy.

Tip: Pakliže se řadíte mezi pohodlnější cestovatele právě se rozhodnoucí letět do Tanzánie z naší metropole, doporučujeme jednat co nejdříve. Zaknihovávat lze sice až do 31. března, ovšem nikde není psáno, že nebude dříve vyprodáno už jen proto, že spoj Praha - Tanzánie a zpět s cenou 13.651,- kč tady ještě nikdy nebyl. Další termíny vám rádi poskytneme v komentáři, diskusi, nebo na facebooku. Ubytování za bakšis je k nalezení na stránce booking.com.

↔ Dar Es Salaam - Tanzánie z Prahy 13.651,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.