TIP! Turkish Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky Dar Es Salaam z Prahy ↔ 13.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky Dar Es Salaam z Prahy ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Když se řeklo letět do Tanzánie, každý si vybavil hlavně lety na exotický ostrov Zanzibar, případně na Kilimandžáro. Tři a půl roku tu ale nebyla šance letět na východ země. K pobřeží Indického oceánu nás teď dostane Turkish Airlines díky akčnímu tarifu na zpáteční levné letenky do Dar Es Salaam s odletem z Prahy za 13.990 Korun.

Kdy letět do Dar es Salaam s Turkish Airlines?

Rezervujte si nyní letenky do Dar Es Salaam z Prahy a zpátky za čtrnáct tisíc korun při cestě od 1. ledna 2023 do 29. dubna 2023. Podmínky platí jen při aktuální rezervaci letenky a vzhledem k tomu, že tu taková akce nebyla roky, bude po ní velký hlad.

Jak se dopravím do Dar Es Salaam?

Odlety jsou zajištěny z letiště Praha Václava Havla (PRG) - Česko. Turkish Airlines nejprve letí směr Istanbul, kde nás čeká přestup (IST) a poté Dar Es Salaam (DAR) Es Salaam airport - Tanzanie.

Kolik zavazadel do Dar Es Salaam na palubě Turkish Airlines?

3 zavazadla zdarma! 2 příruční + 1 odbavené do hmotnosti 46 kg! Přepravovat tedy můžete opravdu i těžké věci.

Tip redakce

Níže přikládáme přehled všech aktuálních akčních letenek do Tanzánie.

Akční letenky do Tanzánie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.