Bomba! KLM - Tanzánie ↔ levné letenky Dar es Salaam z Prahy 11.717,- kč

To tady ještě nebylo! Dobře se usaďte, ať se vám náhodou neudělá mdlo! Letenky do Tanzánie z Prahy jsou k dostání pod dvanáct tisíc korun a to včetně zpátečního letu zpět do Prahy! Zní to až neuvěřitelně, ale skutečně se po letenkách do Tanzánie od Turkish Airlines za 13.665,- kč ze začátku měsíce nabízí ještě levnější varianta letu.

Objednávejte levné letenky Dar es Salaam na lince s odletem z Prahy za jedinečných 11.751,- kč včetně tax a poplatků. Za zrodem pro Čechy velmi lákavé linky letenky do Dar es Salaam stojí tři aerolinky. Jsou to České Aerolinie, nizozemská KLM a charterová letecká společnost Precisionair. Tarif je samozřejmě k dostání jakožto jednotné letenky v jediné rezervaci.

Dostupnost: Letenky do Tanzánie z Prahy pod dvanáct tisíc kč bookujte na termíny do 11. prosince, jakožto poslední termín letu. Příkladové letenky Praha - Dar es Salaam a zpět ovšem zacílíme na jaro s termínem na přelomu května a června. Jakékoliv další termíny vám rádi vyhledáme na vaše přání, stačí se ozvat na náš FB. Rezervujte nejpozději do 15. tého dubna.

Info k letu do Tanzánie: Odlétá se z letiště Praha Arpt, Praha, ČR k prvnímu mezipřistání na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko (cca 2hod), poté letíte na Jomo Kenyatta Intl, Nairobi, Keňa, kde se rovněž zdržíte asi dvě hodinky. Na cestě je také palivový stop v Kisauni Arpt, Zanzibar, Tanzanie. Přilétá se na letiště Es Salaam Intl, Dar Es Salaam, Tanzanie. Zpáteční let je bez palivového mezistopu.

Tip: Mějte na paměti, že zpravidla mimořádné akce a nejlevnější letenky ať se jedná o kteroukoliv destinaci jsou rozprodány tak rychle, že se mnohdy nestačíte ani rozkoukat. Letenky jsou jako burza, kdo dříve zareaguje na výhodnější nabídku, vyhrává. Nenechte si proto utéct jedinečné levné letenky do Dar es Salaamu z Prahy za podmínek, které se často neopakují.

↔ Dar es Salaam - Tanzánie z Prahy 11.717,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.