Milán - Bangkok

TIP! Oman Air - Thajsko - levné letenky Bangkok 8.990,-

TIP! Oman Air - Thajsko - levné letenky Bangkok 8.990,- kč

V průběhu několika málo dní se můžeme těšit v pořadí už ze třetí levné letenky do Bangkoku. Cestovatele s omezenějším rozpočtem mohou skočit po akci národní aerolinky Ománu - dopravce Oman Air. Letenka do Thajska v této verzi stojí 8.990,- kč. Odlety z Milána, kam se dá koupit zpáteční letenka z ČR uz za 600,- kč.

Oman Air - Thajsko - levné letenky Bangkok (zpáteční) 9.690,- kč

akce letenky Bangkok - Thajsko - Oman Air 9.690,- kč

Jihovýchodní Asie, to je zaslíbená oblast pro pohodový i aktivní odpočinek. Tentokrát se můžeme vypravit s levnou letenkou do Thajska na palubách komfortní letecké společnosti Oman Air za lákavou cenu 9.690,- kč s taxami i poplatky. Cílem je Bangkok! Odkud? Z Milána, kam se dostaneme bez problému letecky z Ostravy nebo Prahy již od 600,- kč (Ryanair).

Etihad Airways ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok (zpáteční) 10.701,-

akce eletenky Bangkok - Thajsko - EtihadŘešit věci na poslední chvíli má své úskalí a to platí dvojnásob u levných letenek. Avšak výjimka potvrzuje pravidlo! A je tu zase Thajsko ještě na letošní sezónu, která už je v plném proudu. Jestli vám z nějakých důvodů neseděla akce Aeroflotu případně Ukraine Airlines, máme pro vás ještě zajímavou alternativu od Etihad Airways.

Oman Air ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok (zpáteční) 10.190,- kč

akce letenky Bangkok - Thajsko - Oman AirDychtivý turisté prahnoucí po Thajsku mají díky Oman Air zase nad čím uvažovat. Po hojném létě na naše poměry relativní půst levných letenek do Bangkoku řeší ománská letecká společnost tarifem s odletem z Milána za 10.190,- kč. Alternativní volba se prioritně hodí nejen cestovatelům s nízkým rozpočtem.

MEGAAKCE Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 6.990,- kč

Dnešní den se nese v duchu mikulášských letenkových megaakcí, které vás doslova posadí na zadek. Po extra letenkách do New Yorku za 7.856,- kč se dostává na řadu země, kterou máme hodně v oblibě a to je Thajsko. V jedinečném spoji si teď zajistíme letenky do Bangkoku za mimořádnou cenu 6.990,- kč s odletem z italského Milána a návratem do švédského Stockholmu.

Dostupnost: Tarify s letenkami, které běžnou cenu snižují o několik tisíc níže, než je běžné, nemají zpravidla dlouhého trvání, což je i logické, protože jsou rozprodány dříve, než se vůbec rozkoukáme. Zde se po sezónních letenkách do Thajska jedná také o mimosezónní. Máte zájem o levné letenky Bangkok s cenou 6.990,- kč? Objednávejte právě teď na termíny od 26. dubna 2015 do 30. října 2015.

Informace k letu: Tyto levné letenky do Thajska doporučujeme výhradně zkušeným cestovatelům, jenž např. mají zkušenosti s takovou cestou. Pro některé cestující by totiž mohlo být úskalím mezipřistání v ukrajinském Kyjevě na cestě tam i zpět. Trasa letu je Miláno - Kyjev - Bangkok a zpět Bangkok - Kyjev - Stockholm. Vypravuje aerolinka Ukraine Airlines.

Tip: Dáváte-li přednost konzervativnějšímu letu s cílem Thajsko, např. s odletem z Prahy, šáhněte po akci od ruského Aeroflotu s cenou 12 tisíc za letenku tam i zpět. Prolistujte si i předchozí akční letenky do této thajské země na tomto odkazu.

⇆ Bangkok - Thajsko 6.990,- kč kalendář

Thajsko - levné letenky Bangkok 11.930,- kč

Zrodilo se nám současně několik platných akcí na zpáteční levné letenky do Thajska (Bangkok) s cenou již od 11.930,- kč. Reagujeme na to vydáním souhrnu všech tipů na levné letenky do Bangkoku tak, abyste si je mohli jednoduše srovnat a vybrat vám nejlépe pasující tarif. Možnosti jsou opravdu různé, pojďme se na ně podívat podrobněji.

Vezmeme to popořadě podle ceny, ale už teď vám můžeme oznámit, že si na své příjdou i cestovatelé chtějíci levné letenky s odlety z Prahy. V současné době nejlevnější letenky do Bangkoku jsou za 11.930,- kč s aerolinkami Etihad Airways. Odlétá se z Milána. Let zpět je do Mnichova. Akce obsahuje výběr z kalendáře v omezených termínech od 1. října do 30. prosince.

Další variantou a nutno říci že ne jedinou aktuální rezervace levné letenky Bangkok v českém systému je s leteckou společností Aeroflot. Nabízí se letenky za  12.990,- kč odlet z Budapešti s návratem do stejného města. Vybírejte z kalendáře v období od 24. října až do 26. února 2014.

Teď už se zaměříme na zpáteční levné letenky do Bangkoku s odlety z Prahy. Nejlepší nabídku má teď Aeroflot. Dostupné jsou v kalendáři za cenu 13.550,- kč na vybraná data od 17. listopadu do 25. února 2014. Alternativou jsou letenky do Thajska (Bangkok) z Prahy (návrat Vídeň) od China Southern Airlines za 14.880,- kč na období 7. listopad až 25. únor.

Přišla řeč i na Vídeň. Na své si příjdou i ti, kteří by chtěli letět z tohoto rakouského města. V tarifu Aeroflot si teď můžete zabookovat také levné letenky Bangkok z Vídně s cenou 13.930,- kč opět s výběrem z akčního kalendáře. K mání jsou termíny od 12. září do 26. února. Jednotlivé akční letenky do Bangkoku najdete na následujících odkazech.

- rezervace letenky Bangkok - Thajsko 11.930,- kč (z Milána, Etihad)

- rezervace letenky Bangkok - Thajsko 12.990,- kč (z Budapešti, Aeroflot)

- rezervace letenky Bangkok - Thajsko 13.550,- kč (z Prahy, Aeroflot)

- rezervace letenky Bangkok - Thajsko 14.880,- kč (z Prahy, China S.)

- rezervace letenky Bangkok - Thajsko 13.930,- kč (z Vídně, Aeroflot)

Etihad - Thajsko - levné letenky Bangkok 12.176,- kč

V minulém týdnu jsme vám představovali aktuální akční letenky do Bangkoku z Prahy na hlavní sezónu. Po uplynutí pár dní přinášíme další výhodný tip na levný let do Thajska. Jde o zlevněný tarif s odlety z evropských letišť určený pro cestovatelské nadšence. Cena za zpáteční letenky je 12.176,- kč i s poplatky.

Rozeberme si jej podrobněji. V systému jsou připraveny levné letenky do Bangkoku za cenu 12.176,- kč s odletem z italského Milána a návratem do rakouské Vídně na předvánoční prosincové termíny. Ačkoliv je uvedený tarif bez kalendáře zobrazující volné letenky, není problém vybrat si z dostatků termínů.

Lety má na starosti letecká společnost Etihad Airways. Odlétá se z Malpensa Arpt, Milán, Itálie s kratším mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. U letu zpět kromě mezipřistání v Abu Dhabí ještě krátce přistanete na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo. Přílet je na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: letět s Etihad či nikoliv? Pakliže raději volíte vzrušující cestu s odletem z Milána a návratem do Vídně před odlety z Prahy, jsou tyto levné letenky do Thajska  jasnou volbou. Výpis dalších levných letenek do Bangkoku najdete zde.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Thajsko - levné letenky do Bangkoku s návratem z Jakarty 7.752,- kč

Tip, který drtí všechny předchozí nabídky v kategorii nejlevnější letenky! Takový je náš letenkový tip dnešního dne! Jsou tu levné letenky do Bangkoku se zpátečním návratem z indonéské Jakarty! Odlety jsou z Milána, stejně tak jako návraty a levné letenky do Thajska pořídíte za neuvěřitelných 7.752,- kč s taxami i poplatky.

Jak na snadnou rezervaci levné letenky do Bangkoku? Velmi jednoduše! Na konci tohoto článku najdete příkladový odkaz pro zaknihování letenky. Nač dlouho čekat, když letět levně do Thajska v tarifu italské aerolinky Alitalia můžete už na přelomu dubna a května.

Stručný popis letu: odlet je z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (4h 20min) a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let se stejnou trasou má kratší mezipřistání (2h 35min).

Tip: doplnit rezervaci levné letenky do Bangkoku s odletem z Milána je ideální doplnit o zpáteční let Praha - Milán, který pořídíte za pár stovek. Více info k nízkonákladovým letenkám do Milána se dozvíte zde.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur