MEGAAKCE Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 6.990,- kč

Dnešní den se nese v duchu mikulášských letenkových megaakcí, které vás doslova posadí na zadek. Po extra letenkách do New Yorku za 7.856,- kč se dostává na řadu země, kterou máme hodně v oblibě a to je Thajsko. V jedinečném spoji si teď zajistíme letenky do Bangkoku za mimořádnou cenu 6.990,- kč s odletem z italského Milána a návratem do švédského Stockholmu.

Dostupnost: Tarify s letenkami, které běžnou cenu snižují o několik tisíc níže, než je běžné, nemají zpravidla dlouhého trvání, což je i logické, protože jsou rozprodány dříve, než se vůbec rozkoukáme. Zde se po sezónních letenkách do Thajska jedná také o mimosezónní. Máte zájem o levné letenky Bangkok s cenou 6.990,- kč? Objednávejte právě teď na termíny od 26. dubna 2015 do 30. října 2015.

Informace k letu: Tyto levné letenky do Thajska doporučujeme výhradně zkušeným cestovatelům, jenž např. mají zkušenosti s takovou cestou. Pro některé cestující by totiž mohlo být úskalím mezipřistání v ukrajinském Kyjevě na cestě tam i zpět. Trasa letu je Miláno - Kyjev - Bangkok a zpět Bangkok - Kyjev - Stockholm. Vypravuje aerolinka Ukraine Airlines.

Tip: Dáváte-li přednost konzervativnějšímu letu s cílem Thajsko, např. s odletem z Prahy, šáhněte po akci od ruského Aeroflotu s cenou 12 tisíc za letenku tam i zpět. Prolistujte si i předchozí akční letenky do této thajské země na tomto odkazu.

⇆ Bangkok - Thajsko 6.990,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti