MEGAAKCE Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 6.990,- kč

Dnešní den se nese v duchu mikulášských letenkových megaakcí, které vás doslova posadí na zadek. Po extra letenkách do New Yorku za 7.856,- kč se dostává na řadu země, kterou máme hodně v oblibě a to je Thajsko. V jedinečném spoji si teď zajistíme letenky do Bangkoku za mimořádnou cenu 6.990,- kč s odletem z italského Milána a návratem do švédského Stockholmu.

Dostupnost: Tarify s letenkami, které běžnou cenu snižují o několik tisíc níže, než je běžné, nemají zpravidla dlouhého trvání, což je i logické, protože jsou rozprodány dříve, než se vůbec rozkoukáme. Zde se po sezónních letenkách do Thajska jedná také o mimosezónní. Máte zájem o levné letenky Bangkok s cenou 6.990,- kč? Objednávejte právě teď na termíny od 26. dubna 2015 do 30. října 2015.

Informace k letu: Tyto levné letenky do Thajska doporučujeme výhradně zkušeným cestovatelům, jenž např. mají zkušenosti s takovou cestou. Pro některé cestující by totiž mohlo být úskalím mezipřistání v ukrajinském Kyjevě na cestě tam i zpět. Trasa letu je Miláno - Kyjev - Bangkok a zpět Bangkok - Kyjev - Stockholm. Vypravuje aerolinka Ukraine Airlines.

Tip: Dáváte-li přednost konzervativnějšímu letu s cílem Thajsko, např. s odletem z Prahy, šáhněte po akci od ruského Aeroflotu s cenou 12 tisíc za letenku tam i zpět. Prolistujte si i předchozí akční letenky do této thajské země na tomto odkazu.

⇆ Bangkok - Thajsko 6.990,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.