MEGAAKCE Ukraine Airlines ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok 6.990,- kč

Dnešní den se nese v duchu mikulášských letenkových megaakcí, které vás doslova posadí na zadek. Po extra letenkách do New Yorku za 7.856,- kč se dostává na řadu země, kterou máme hodně v oblibě a to je Thajsko. V jedinečném spoji si teď zajistíme letenky do Bangkoku za mimořádnou cenu 6.990,- kč s odletem z italského Milána a návratem do švédského Stockholmu.

Dostupnost: Tarify s letenkami, které běžnou cenu snižují o několik tisíc níže, než je běžné, nemají zpravidla dlouhého trvání, což je i logické, protože jsou rozprodány dříve, než se vůbec rozkoukáme. Zde se po sezónních letenkách do Thajska jedná také o mimosezónní. Máte zájem o levné letenky Bangkok s cenou 6.990,- kč? Objednávejte právě teď na termíny od 26. dubna 2015 do 30. října 2015.

Informace k letu: Tyto levné letenky do Thajska doporučujeme výhradně zkušeným cestovatelům, jenž např. mají zkušenosti s takovou cestou. Pro některé cestující by totiž mohlo být úskalím mezipřistání v ukrajinském Kyjevě na cestě tam i zpět. Trasa letu je Miláno - Kyjev - Bangkok a zpět Bangkok - Kyjev - Stockholm. Vypravuje aerolinka Ukraine Airlines.

Tip: Dáváte-li přednost konzervativnějšímu letu s cílem Thajsko, např. s odletem z Prahy, šáhněte po akci od ruského Aeroflotu s cenou 12 tisíc za letenku tam i zpět. Prolistujte si i předchozí akční letenky do této thajské země na tomto odkazu.

⇆ Bangkok - Thajsko 6.990,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.