Oman Air ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok (zpáteční) 10.190,- kč

akce letenky Bangkok - Thajsko - Oman AirDychtivý turisté prahnoucí po Thajsku mají díky Oman Air zase nad čím uvažovat. Po hojném létě na naše poměry relativní půst levných letenek do Bangkoku řeší ománská letecká společnost tarifem s odletem z Milána za 10.190,- kč. Alternativní volba se prioritně hodí nejen cestovatelům s nízkým rozpočtem.

Dostupnost: Levné letenky do Thajska hned z kraje hlavní sezóny? Přesně takové jsou akční lety Bangkok od Oman Air ale nejen to! Plánovat můžete cestu do Bangkoku s odletem už za čtyři dny! Volné termíny v kalendáři najdete na období 11. říjen až 14. prosinec. Levné letenky se budou prodávat do vyprodání nebo stažení z trhu dopravcem.

Jak to bývá pravidlem, let vede přes tuzemský stát autora tarifu. Čili Milán - Muscat - Bangkok a potom zpět. Do italského Milána si rezervujte letenku z Prahy kterou ve zpátečním spoji koupíte už za senzačních 1.195,- kč.

Nemáte rádi kombinované spoje popř. vám nesedí cestovní období? V současné době jsou v akci i letenky Bangkok z Prahy od Turkish Airlines. Obousměrná linka na příští rok si teď zabookujete za 12.540,- kč. Pro maximální přehled se mrkněte na historii akčních letů do Thajska.

⇆ Bangkok - Thajsko 10.190,- kč kalendář

⇆ Bangkok - Thajsko 12.490,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti