TIP! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Bangkok z Milána ↔ 10.490 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Thajsko - akční letenky Bangkok z Milána ↔ 10.490 Kč
Rezervace letenky

V minulém týdnu jsme vás informovali o zajímavém tarifu do Thajska od Turkish Airlines při odletu z italského Milána. Konkrétně se jednalo o letenky na ostrov Phuket. Turecký dopravce však rozšířil nabídku také na Bangkok. V začátku nového týdne tak máme k dispozici akční letenky Bangkok z Milána za pouhých 10.490 Korun.

Kdy do Bangkoku s Turkish Airlines?

Jestli se chystáte vyrazit do Thajska ještě letos, na tento akční spoj od Turkish Airlines rovnou zapomeňte. Letenky do Bangkoku za cca "deset a půl" si koupíme až na rok 2023. S předstihem máme na výběr termíny s odlety od 21. února do 23. května 2023, avšak pozor. Na pátý měsíc to je pouze toto datum a jenom návrat, takže se v podstatě jedná hlavně o lety na únor.

Do Bangkoku z italského Milána!

Říkáte se, nesmysl? Není, jelikož Milán patří mezi nejnavštěvovanější evropské metropole, kam se dopravíme také letecky za drobné. To znamená klidně i za pár stovek! Odlétá se z letiště Milán Malpensa (MXP) - Itálie a letí se s přestupem v Istanbulu (IST) - Turecko. Podle zvolené linky lze uvažovat i nad turistickou prohlídkou tohoto města (na letišti si jidomluvíte zdarma). Z Istanbulu nás čeká poslední let už s cílem Thajsko - letiště (BKK) Suvarnabhumi airport. Zpátky poletíme stejně, jen v opačném pořadí.

Kolik zavazadel brát sebou do Thajska?

Co se týká dopravy zavazadel, autor tarifu dopravce Turkish Airlines je velice štedrá aerolinka. Zdarma máme dopravu 3 kusů zavazadel. 2 si vezmeme na palubu a poslední do hmotnosti 30 kg putuje na odbavení.

Tip redakce

Porovnejte si výhodnost tarifu s ostatními akčními lety do Bangkoku. V tuto chvíli jde o 16 akčních letenek! Přehled najdete níže.

Akční letenky do Bangkoku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.