Etihad - Thajsko - levné letenky Bangkok 12.176,- kč

V minulém týdnu jsme vám představovali aktuální akční letenky do Bangkoku z Prahy na hlavní sezónu. Po uplynutí pár dní přinášíme další výhodný tip na levný let do Thajska. Jde o zlevněný tarif s odlety z evropských letišť určený pro cestovatelské nadšence. Cena za zpáteční letenky je 12.176,- kč i s poplatky.

Rozeberme si jej podrobněji. V systému jsou připraveny levné letenky do Bangkoku za cenu 12.176,- kč s odletem z italského Milána a návratem do rakouské Vídně na předvánoční prosincové termíny. Ačkoliv je uvedený tarif bez kalendáře zobrazující volné letenky, není problém vybrat si z dostatků termínů.

Lety má na starosti letecká společnost Etihad Airways. Odlétá se z Malpensa Arpt, Milán, Itálie s kratším mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. U letu zpět kromě mezipřistání v Abu Dhabí ještě krátce přistanete na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo. Přílet je na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: letět s Etihad či nikoliv? Pakliže raději volíte vzrušující cestu s odletem z Milána a návratem do Vídně před odlety z Prahy, jsou tyto levné letenky do Thajska  jasnou volbou. Výpis dalších levných letenek do Bangkoku najdete zde.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.