Thajsko - levné letenky do Bangkoku s návratem z Jakarty 7.752,- kč

Tip, který drtí všechny předchozí nabídky v kategorii nejlevnější letenky! Takový je náš letenkový tip dnešního dne! Jsou tu levné letenky do Bangkoku se zpátečním návratem z indonéské Jakarty! Odlety jsou z Milána, stejně tak jako návraty a levné letenky do Thajska pořídíte za neuvěřitelných 7.752,- kč s taxami i poplatky.

Jak na snadnou rezervaci levné letenky do Bangkoku? Velmi jednoduše! Na konci tohoto článku najdete příkladový odkaz pro zaknihování letenky. Nač dlouho čekat, když letět levně do Thajska v tarifu italské aerolinky Alitalia můžete už na přelomu dubna a května.

Stručný popis letu: odlet je z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (4h 20min) a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let se stejnou trasou má kratší mezipřistání (2h 35min).

Tip: doplnit rezervaci levné letenky do Bangkoku s odletem z Milána je ideální doplnit o zpáteční let Praha - Milán, který pořídíte za pár stovek. Více info k nízkonákladovým letenkám do Milána se dozvíte zde.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Letecké společnosti