Thajsko - levné letenky do Bangkoku s návratem z Jakarty 7.752,- kč

Tip, který drtí všechny předchozí nabídky v kategorii nejlevnější letenky! Takový je náš letenkový tip dnešního dne! Jsou tu levné letenky do Bangkoku se zpátečním návratem z indonéské Jakarty! Odlety jsou z Milána, stejně tak jako návraty a levné letenky do Thajska pořídíte za neuvěřitelných 7.752,- kč s taxami i poplatky.

Jak na snadnou rezervaci levné letenky do Bangkoku? Velmi jednoduše! Na konci tohoto článku najdete příkladový odkaz pro zaknihování letenky. Nač dlouho čekat, když letět levně do Thajska v tarifu italské aerolinky Alitalia můžete už na přelomu dubna a května.

Stručný popis letu: odlet je z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (4h 20min) a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let se stejnou trasou má kratší mezipřistání (2h 35min).

Tip: doplnit rezervaci levné letenky do Bangkoku s odletem z Milána je ideální doplnit o zpáteční let Praha - Milán, který pořídíte za pár stovek. Více info k nízkonákladovým letenkám do Milána se dozvíte zde.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.