Thajsko - levné letenky do Bangkoku s návratem z Jakarty 7.752,- kč

Tip, který drtí všechny předchozí nabídky v kategorii nejlevnější letenky! Takový je náš letenkový tip dnešního dne! Jsou tu levné letenky do Bangkoku se zpátečním návratem z indonéské Jakarty! Odlety jsou z Milána, stejně tak jako návraty a levné letenky do Thajska pořídíte za neuvěřitelných 7.752,- kč s taxami i poplatky.

Jak na snadnou rezervaci levné letenky do Bangkoku? Velmi jednoduše! Na konci tohoto článku najdete příkladový odkaz pro zaknihování letenky. Nač dlouho čekat, když letět levně do Thajska v tarifu italské aerolinky Alitalia můžete už na přelomu dubna a května.

Stručný popis letu: odlet je z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (4h 20min) a příletem na Suvarnabhumi Intl Arpt, Bangkok, Thajsko. Zpáteční let se stejnou trasou má kratší mezipřistání (2h 35min).

Tip: doplnit rezervaci levné letenky do Bangkoku s odletem z Milána je ideální doplnit o zpáteční let Praha - Milán, který pořídíte za pár stovek. Více info k nízkonákladovým letenkám do Milána se dozvíte zde.

Online rezervace levné letenky Bangkok (Thajsko)

Komentář

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.