TIP! Turkish Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na ostrov Zanzibar z Norimberku ↔ 14.990 Kč

TIP! Turkish Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na ostrov Zanzibar z Norimberku ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Před nedávnem jsme vás informovali o nových akčních letech na Zanzibar od Turkish Airlines s odletem z Katovic. Netrvalo dlouho a bylo vyprodáno. Turecký národní přepravce však s akčními lety ani zdaleka nekončí. Další obousměrné levné letenky na Zanzibar mají odlety z německého Norimberku a stojí 14.990 Kč včetně tax a poplatků.

Kdy letět na Zanzibar z Norimberku?

Využijte akční letenky na ostrov Zanzibar z Norimberku na konec zimního období a jaro. Turkish Airlines teď disponuje lety do Tanzánie na 2. březen až 31. květen 2023. Kladete si otázku, kolik času mám na rezervaci? Odpověď je: žádný. S ohledem na rychle ubývající volnou kapacitu je potřeba bookovat levné letenky neprodleně.

Jak se letí s Turkish Airlines do Tanzánie?

Odlétá se z letiště Norimberk (NUE) Nuernberg airport - Německo s přestupem v Turecku - Istanbulu (IST). Po 3 až 4 hodinách pokračujeme na letiště Zanzibar (ZNZ) Abeid Amani Karume Int Arpt - Tanzanie. Možný je taky palivový stop ve městě Kilimandžáro. Zpáteční let společnosti Tuskish Airlines se nijak zásadně nemění.

Náš tip

Mezi favority na let na Zanzibar zůstávají akční letenky od z Vídně od 4 hvězdičkové dopravní společnosti Ethiopian Airlines rovněž za patnáct tisíc na květen a červen 2023. Jako jediná linka z Prahy teď poslouží tarif FlyDubai.

Akční letenky na Zanzibar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.