Jak se nejlevněji dopravit na blízká letiště?

Odlétat z evropských letišť je hračka!

 

Jak si neprodražit výhodnou letenku? Využijte pestrou paletu nabídek levné dopravy na blízká letiště dané velkým bojem na konkurenčním trhu. Doporučujeme si projít ověřené dopravce jako jsou České Dráhy, RegioJet a Leo Express, co se týká levného cestování vlakem s českými přepravci.

Často využívané jsou i autobusové spoje Student Agency, Flixbus, GoEuro nebo Eurolines. Zajímavou dopravou jsou i dodávky TigerExpress. Neodpískejte hned na začátku i leteckou přepravu. Příkladem budiž oblíbené Miláno, kam doletíme tam a zpět již od 6 stovek. Viz naše tipy na levné letenky.

Nevíte, která společnost má aktuálně nejlepší nabídku k místu odletu na vaši trase? Zadejte trasu do google vyhledávače, např. Praha - Berlín.

Odkud se nejčastěji létá za levný peníz?

 

   Česko - Praha  Brno  Ostrava  Pardubice 

   Německo - Berlín  Mnichov  Lipsko  Düsseldorf  Norimberk  Frankfurt

   Rakousko - Vídeň

   Polsko - Katowice  Krakow  Wroclaw

   Slovensko - Bratislava  Košice

   Itálie - Miláno  Benátky  Řím

   Španělsko - Barcelona  Madrid

   Maďarsko - Budapešť

   Anglie - Londýn

   Holandsko - Amsterdam

   Irsko - Dublin

   Belgie - Brusel

   Francie - Paříž

   Švýcarsko - Ženeva

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.