Jak se nejlevněji dopravit na blízká letiště?

Odlétat z evropských letišť je hračka!

 

Jak si neprodražit výhodnou letenku? Využijte pestrou paletu nabídek levné dopravy na blízká letiště dané velkým bojem na konkurenčním trhu. Doporučujeme si projít ověřené dopravce jako jsou České Dráhy, RegioJet a Leo Express, co se týká levného cestování vlakem s českými přepravci.

Často využívané jsou i autobusové spoje Student Agency, Flixbus, GoEuro nebo Eurolines. Zajímavou dopravou jsou i dodávky TigerExpress. Neodpískejte hned na začátku i leteckou přepravu. Příkladem budiž oblíbené Miláno, kam doletíme tam a zpět již od 6 stovek. Viz naše tipy na levné letenky.

Nevíte, která společnost má aktuálně nejlepší nabídku k místu odletu na vaši trase? Zadejte trasu do google vyhledávače, např. Praha - Berlín.

Odkud se nejčastěji létá za levný peníz?

 

   Česko - Praha  Brno  Ostrava  Pardubice 

   Německo - Berlín  Mnichov  Lipsko  Düsseldorf  Norimberk  Frankfurt

   Rakousko - Vídeň

   Polsko - Katowice  Krakow  Wroclaw

   Slovensko - Bratislava  Košice

   Itálie - Miláno  Benátky  Řím

   Španělsko - Barcelona  Madrid

   Maďarsko - Budapešť

   Anglie - Londýn

   Holandsko - Amsterdam

   Irsko - Dublin

   Belgie - Brusel

   Francie - Paříž

   Švýcarsko - Ženeva

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.