Kilimandžáro

TIP! Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Kilimandžáro z Vídně 11.790,- kč

TIP! Turkish Airlines - Tanzánie - levné letenky Kilimandžáro z Vídně 11.790,- kč

Nejkrásnější pohoří jakožto symbol Afriky? Kilimandžáro! Začátky horalství lze začít v Tanzánii. Tuto překrásnou horu zdolala i sedmiletá holčička! Vypravte se na neopakovatelnou výpravu s vzácnou zpáteční letenkou Kilimandžáro s odletem z Vídně za 11.790,- kč, která se zčistajasna zjevila mezi výhodnými lety skoro po pěti letech!

KLM ⇆ Tanzánie - levné letenky Kilimandžáro 9.066,- kč

Chtěli byste se stát horaly, ale nemáte pro to potřebné znalosti? Nevadí! Vylezte si na "nejdemokratičtější šestitisícovku" a zároveň na nejvyšší horu Afriky. Skvělé podmínky k takové výpravě teď poskytla nizozemská jednička KLM. Jestli to nemáte daleko do německého Mnichova nebo Berlína, využijte dnes zrozenou akci na levné letenky Kilimandžaro za 9.066,- kč.

Zdá se vám cena dobrá? Ano je to tak, není to žádný laciný reklamní trik. Vemte si, že poslední akční letenky do tanzanského Kilimandžara jsme tu měli v srpnu s Ethiopian Air (při odletech z Prahy za 12.907,- kč) a předtím se čekalo jeden rok, kdy se dalo letět levněji na křídlech Swiss Air. Zajímá vás dostupnost levných letenek do Tanzánie? Je to období od 30. března 2015 do 30. června.

Informace k letu: Protože cesta do Afriky není jen tak, bude na místě si povědět základní popis tarifu KLM. Odlety jsou tedy možné z Berlína nebo Mnichova v Německu. Trasa dále pokračuje přes holandský Amsterdam k příletu do Kilimandžára v Tanzánii. Cesta zpět je o krapet složitější vede přes keňské Nairobi a až poté Amsterdam (Precisionair) a Berlín (nebo Mnichov).

Tip: Denně pro vás mapujeme akce leteckých společností a ty vám pak servírujeme na stříbrném tácu. Díky tomu jste si tak mohli objednat levné letenky do Tanzánie, nejen v podání Kilimandžára. Navštivte tento odkaz. Narazíte na akce z minulosti s letenkami Dar Es Salaam, nebo Zanzibar. Kdo teď zaváhá, zase si na další akcičku nějaký ten pátek počká.

⇆ Kilimandžáro - Tanzánie (z Berlína) 9.066,- kč kalendář

⇆ Kilimandžáro - Tanzánie (z Mnichova) 9.166,- kč kalendář

Ethiopian Air ⇆ Tanzánie - levné letenky Kilimandžáro z Prahy 12.907,- kč

Hledáte-li aktivní formu odpočinku, může vás oslovit podnět k cestě na nejvyšší horu Afriky. Ten udává aerolinka, která je nyní v kurzu! Je to Ethiopian Airlines jenž kromě levných letenek na exotický ostrov Zanzibar z Prahy a zpět již za 12.257,- kč, nabízí také levné letenky Kilimandžáro za 12.907,- kč. Odlétat se dá opět z Prahy, návraty podle volby buď do Frankfurtu nebo Londýna.

Nebudeme to dále okecávat a vrhneme se hnedka na situaci ohledně dostupnosti volných letů do Tanzánie. Rozhodnete-li se pro letenky do Kilimandžára v akci Ethiopian Airlines, budete si muset značně pospíšit s blokací termínu. Situaci výběru usnadňuje akční kalendář, který online znázorňuje volné data a místa. Zde jsou k mání, stejně jako u Zanzibaru, termíny v období 13. října až 24. prosince 2014.

Některé další upřesňující informace k rezervaci levných letenek Tanzánie. Bližší informace k trase letu Kilimandžáro získáte po označení volného data. Varianta levné letenky Kilimandžáro s návratem do Londýna budou stát cca 300,- korunový příplatek. Přehled všech aktuálních akcí Tanzánie najdete zde. Jednosměrné letenky z Londýna a Frankfurtu snadno získáte přes náš vyhledávač. Jakékoliv další info vám doplníme na facebooku.

⇆ Kilimandžáro - Tanzánie (z Prahy) 12.907,- kč kalendář

⇆ Kilimandžáro - Tanzánie (z Prahy) 13.207,- kč kalendář

Swiss Air - Tanzánie - levné letenky Praha - Kilimandžáro a zpět 16.304,- kč

Je před námi letenkový hit poslední doby! Je před námi nabídka, kterou se nenaskýtá denně! Přinášíme vám exkluzivní tip na zpáteční levné letenky na Kilimandžáro s odletem i návratem z matičky Prahy! Zabookujte si úplně poslední termíny na levné letenky do Tanzánie za bezvadnou cenu 16.304,- kč včetně všech poplatků za zpáteční letenky.

Dostupnost - máme pro vás připraven akční kalendář a v něm tyto levné letenky ale nejásejte, termínů je minimum, takže jen pro ty nejrychlejší. V současné době jsou to zbývající levné letenky Kilimandžáro s odlety z Prahy v období od 1. do 30. září letošního roku, čili teď rezervujte a za měsíc letíte levně z Prahy na Kilimandžáro.

Informace k posledním akčním letům - dostupné v systému student agency (přímý odkaz na tuto akci je umístěn na konci aktuality). Poletíte ze švýcarskou leteckou společností Swiss Air s odletem z letiště Václava Havla - Praha (PRG), s mezipřistáním v Curychu a příletem na Kilimanjaro / Kilimanjaro (JRO).

Chcete-li letět do Tanzánie z Prahy, máte jednoznačně nejlepší příležitost zarezervovat si nejlevnější letenky. U tohoto akčího tarifu to platí dvojnásob. Kdo zaváhá, nepoletí levně!

Online rezervace levné letenky Kilimandžáro (Tanzánie)

Tanzánie - levné letenky Kilimandžáro zpáteční 7.101,- kč

Další z řady akčních letů pro flexibilnější cestovatele, stojíc za povšimnutí, nás zavede do Tanzánie! Jsou tady zpáteční levné letenky Kilimandžáro za cenu 7.101,- kč včetně tax a poplatků. Levné letenky jsou k dispozici pro odlety z Istanbulu, včetně zpáteční letenky Kilimandžáro - Istanbul. Akční letenky do Tanzánie je možné si zarezervovat pro lety na vybrané dny od prosince do března 2013.

Pro snadnější orientaci si uvedeme několik termínů, na kdy je možné zabookovat levné letenky do Kilimandžáro. Vybírejte například z těchto letenek,

Istanbul - Kilimandžáro a zpět 4.12. - 14.12. - rezervace zde

Istanbul - Kilimandžáro a zpět 31.1. - 15.2. - rezervace zde

Istanbul - Kilimandžáro a zpět 2.3. - 15.3. - rezervace zde

Abychom neopoměli, jedná se o levné letenky do Tanzánie v tarifu tureckých aerolinek Turkish Airlines. Odlety jsou z letiště Ataturk Arpt, Istanbul, Turecko s přímým letem na letiště Kilimanjaro Arpt, Kilimandžáro, Tanzanie. Délká trvání letu Istanbul - Kilimandžáro je 6 hodin a 45 minut. Do Istanbulu z Prahy vychází letenka kolem 5.000,- kč. Levnější letenky do Istanbulu pořídíte s odlety z Vídně, k dispozici za 3.562,- kč. Pro příklad levných letenek Vídeň - Istanbul a zpět mrkněte tady.

Tarif na akční letenky do Tanzánie bude téměř stoprocentně rychle rozebrán, zaknihujte si proto levné letenky do Kilimandžáro co nejdříve. Pakliže již cena levné letenky do Tanzánie není k dispozici, akční let už je vyprodaný. K levné letence se nám hodí také tipy na levné hotely v Kilimandžáro, najdete je tady.

Online rezervace levné letenky Kilimandžáro (Tánzánie)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur