Praha - Mallorca

TIP! Ryanair - Španělsko - levné letenky Mallorca z Prahy (a zpět) 1.864,- kč

TIP! Ryanair - Španělsko - levné letenky Mallorca z Prahy (a zpět) 1.864,- kč

Vyhlášená odpočinková destinace a ostrov plný zábavy v jednom, to je španělská Mallorca. Víte, že Ryanair kromě hromady linek z okolních letišť zavedl také levné letenky na Mallorcu při odletech z letiště Václava Havla? Obousměrný let Praha - Mallorca a zpět je k dostání od 1.864,- kč. Solidní nabídka pro pohodlnější batůžkáře.

TIP! Španělsko - Smartwings - levné letenky Mallorca z Prahy (zpáteční) 5.790

TIP! Španělsko - Smartwings - levné letenky Mallorca z Prahy (zpáteční) 5.790

Akci typu sbal se a leť nyní nabízí česká nízkonakladovka Smartwings. Po akčních letenkách od Air Berlin představujeme další alternativu, jak se dostat ještě teď na konci letních prázdnin letecky z Česka na Mallorcu. Obousměrná letenka Mallorca z Prahy pro ty co ještě nestihli dovolenou se dá koupit za 5.790,- kč.

TIP! Air Berlin - Španělsko - levné letenky Mallorca na konec letních prázdnin (zpáteční) 4.490,- kč

TIP! Air Berlin - Španělsko - levné letenky Mallorca na konec letních prázdnin (zpáteční) 4.490,- kč

Prázdniny jsou zhruba v polovině a na plánování letní dovolené už zbývá stále méně času. To ale neznamená, že by všechny levné lety už byly nenávratně pryč. Tak to je pecka! Víte, že na Mallorcu se podívá na konci letních prázdnin i řada Čechů? Je to díky výprodeji akce levné letenky Mallorca s odletem z Prahy za neodolatelných 4.490,- kč? Stihnete si objednat?

TIP! Air Berlin - Španělsko - levné letenky Mallorca z Prahy na léto (zpáteční) 4.490,- kč

TIP! Air Berlin - Španělsko - levné letenky Mallorca z Prahy na léto (zpáteční) 4.490,- kč

Největší ostrov Španělska je za výhodných podmínek dostupný na letní období také při odletu z České republiky. Návod na aktuální rezervaci přináší německá letecká společnost Air Berlin. Nynější letenky na Mallorcu při odletu z Prahy se dostaly do akce a vy tak i za lukrativní termíny v hlavní sezóně nemusíte dát víc peněz, než částku 4.490,- kč vč. tax a poplatků.

České Aerolinie ⇆ Španělsko - levné letenky Mallorca z Prahy (zpáteční) léto 5.162,- kč

akce letenky Mallorca Španělsko

I když do konce prázdnin už zbývá jen pár dní, stihnout se dá leccos. Například last minute let do Španělska! Zajímavé podmínky teď mají dva čeští dopravci. Smartwings a České Aerolinie nyní produkují levné letenky na Mallorcu. Zpáteční spoje z Prahy ještě na tento prázdninový měsíc seženete vč. poplatků už za 5.162,- kč

Smartwings ⇆ Španělsko - levné letenky Mallorca z Prahy (a zpět) hlavní letní sezóna 5.505,- kč

akce letenky Mallorca - ŠpanělskoPatříte mezi turisty, kteří letošní rok míří na Mallorcu? Cestujte na oblíbený španělský ostrov Mallorca - ostrov nekončící zábavy přímo a ještě s odletem z České Republiky. Je tu akce české nízkonákladovky Smartwings umožňující letět v akci tam a zpět za 5.505,- kč včetně všech poplatků. Na první pohled ne až tak atraktivní cena pod sebou ukrývá lukrativní termíny!

Španělsko - levné letenky Mallorca z Prahy a Vídně 4.125,- kč

Po španělské Ibize je tu další meka zábavy. Navštivte levně největší ostrov Španělska náležící Baleárským ostrovům s odlety z Prahy nebo Vídně, které jsou jakožto odletová místa pro Čechy nejdostupnější. Zarezervujte si zpáteční levné letenky Mallorca z Prahy či Vídně za ceny kolem 4 tisíc kč. O lety z Prahy se stará Germanwings, kdežto u letů z Vídně je to Niki Luftfahrt.

Dostupnost: Podstatně širší paleta termínů, kde se letenka na Mallorcu nešplhá do závratných výšin se nabízí s odlety z Prahy. Rozmezí pro rezervaci levné letenky Mallorca z Prahy je zatím bez kalendáře, za to na období od února do října. Cirka pětistovkový příplatek pro let tam i zpět vás bude stát zpáteční letenka na Mallorcu z Prahy v měsíci srpen. Nejlevnější letenky na Mallorcu z Prahy pak připadají na březen.

Jak to vypadá s lety na Mallorcu z Vídně? Nutno poznamenat, že oproti letům z Prahy podstatně skromněji. Tady máte sice pro výběr letenky na Baleárské ostrovy i kalendář, ten však zahrnuje volná místa jen na období únor až duben. Jedete-li do Španělska za prací, možná vám postačí návrat až v listopadu nebo prosinci 2014.

Stručné informace k letu na Mallorcu: Poletíte-li z Prahy, budou lety probíhat na palubě Germanwigs a to s cca hodinovým mezistopem na Koeln Bonn Arpt, Kolín, Německo. Přílet je na Palma Mallorca Arpt, Palma Mallorca, Španělsko. Lety z Vídně jsou přímé na palubách Niki. Start z letiště Vídeň / Vienna Intl. (VIE) s příletem na Palma de Mallorca / Palma de Mallorca (PMI). Zpáteční lety jsou v obou případech v ceně.

Mallorca - Baleáry z Prahy 4.422,- kč rezervace

Mallorca - Baleáry z Vídně 4.125,- kč rezervace

Španělsko - levné letenky na Mallorcu z Prahy 4.856,- kč

Zařádit si na Baleárských ostrovech? Proč ne, když se tam nyní můžeme dopravit levněji! Probíhá nám letní sezóna a nejeden cestovatel z Česka ještě plánuje kam se letos vydat k moři. Zajímavým tipem pro cestu může být aktuální tarif španělské aerolinky Iberia, který nám zajišťuje zpáteční levné letenky na Mallorcu z Prahy za příjemných 4.856,- kč i s poplatky.

Máme několik variant, nejlevnější letenky na Mallorcu s odletem z Prahy získáme vyhledáním, což jsme udělali za vás. Například zvolíme li let v termínu z konce září na říjen (28.9. - 6.10.), zaplatíme za výše uvedené levné letenky na Baleáry cenu 4.856,- kč v tarifu španělské Iberia. Za skoro stejnou cenu ale poletíte i v srpnu! Za zpáteční levné letenky na Mallorcu z Prahy v termínu 6.8. - 13.8. zaplatíte jen o cca o stovku více (4.963,- kč)

Informace k letu do španělského přístavu Palma Mallorca s aerolinkou Iberia: jediná nevýhoda letu je delší mezipřistání. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Barajas Arpt, Madrid, Španělsko a příletem na Palma Mallorca Arpt, Palma Mallorca, Španělsko. Totéž u zpátečního letu.

Tip: letět v létě na Mallorcu z Prahy za cenu pod 5 tisíc korun je jistě zajímavá nabídka, zvláště, není-li v nabídce žádná další výhodná nabídka. Za zmínku stojí snad jen probíhající akce na levné letenky na španělskou Mallorcu od české nízkonákladovky Smartwings, kde máte možnost zaknihovávat si letenky na Malloru s výběrem z kalendáře na termíny od 1. srpna do 26. září.

- rezervace levné letenky Mallorca z Prahy 4.856,- kč (září/řijen - Iberia)

- rezervace levné letenky Mallorca z Prahy 4.963,- kč (srpen - Iberia)

- rezervace levné letenky Mallorca z Prahy 4.963,- kč (srpen, září - Smartwings)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur