TIP! Španělsko - 10 verzí levné letenky Mallorca z Norimberku, Vídně, Berlína, Drážďan, Bratislavy, Katovic a Prahy (zpáteční) od 634,- Kč

TIP! Španělsko - 10 verzí levné letenky Mallorca z Norimberku, Vídně, Berlína, Drážďan, Bratislavy, Katovic a Prahy (zpáteční) od 634,- Kč

Jestli je o něco eminentní zájem, pak to jsou lety na Mallorcu. Na to reagují i aerolinky a my tak máme na výběr až z 10 verzí levných letů do Palma de Mallorca. Na tento španělský ostrov na Baleárech si zaletíme z Norimberku, Vídně, Berlína, Drážďan, Bratislavy a Prahy v tarifech 4 aerolinek. Startuje se na 634,- Kč!

1. Ryanair - Norimberk - Palma de Mallorca a zpět od 634,- Kč (nejlevnější lety jsou na duben až červenec)

2. Ryanair - Vídeň - Palma de Mallorca a zpět od 655,- Kč (nejlevnější lety jsou na březen a červen)

3. Ryanair - Drážďany - Palma de Mallorca a zpět od 703,- Kč (nejlevnější lety jsou na duben až srpen)

4. Ryanair - Bratislava - Palma de Mallorca a zpět od 704,- Kč (nejlevnější lety jsou na březen až květen)

5. Ryanair - Berlín - Palma de Mallorca a zpět od 708,- Kč (nejlevnější letenky jsou na květen až říjen)

6. Wizz Air - Vídeň - Palma de Mallorca a zpět od 890,- Kč (nejlevnější letenky jsou pouze na březen)

7. Ryanair - Praha - Palma de Mallorca a zpět od 1.400,- Kč (nejlevnější letenky jsou na duben až květen)

8. Wizz Air - Katovice - Palma de Mallorca a zpět od 2.285,- Kč (nejlevnější letenky jsou na červen)

9. Eurowings - Praha - Palma de Mallorca a zpět za 2.990,- Kč (letenky jsou za jednotnou cenu na duben až říjen, kromě července)

10. Smartwings - Praha - Palma de Mallorca a zpět za 3.990,- Kč (letenky jsou za jednotnou cenu na březen až červenec - léto jen sporadicky)

Akční letenky na Mallorcu

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.