Doporučujeme! 🇪🇸 Ryanair - Španělsko - Mallorca - levné letenky Palma de Mallorca z Prahy (zpáteční) od 1.225,- Kč

Doporučujeme! Ryanair - Španělsko - Mallorca - levné letenky Palma de Mallorca z Prahy (zpáteční) od 1.225,- Kč
Rezervace letenky

Kde se ohřát ještě než začne letní sezóna, aby nás to nestálo i boty? Doporučujeme Baleárské ostrovy a španělskou Mallorcu. Možná ani nevíte, že do Palma Mallorca vede z Prahy žádaný lowcost letecký spoj irského leteckého giganta Ryanair. Současná situace dovoluje bookovat zpáteční letenky na Mallorcu z Prahy od 1.225,- Kč!

Když si rozkliknete modrý odkaz hned pod titulkem této zprávy, ukáže se vám letový kalendář s termíny od 5. dubna do 29. října 2022. Když se zaměříme na odlety na konci dubna, případně na začátku května, dostaneme se u zpáteční letenky Palma de Mallorca z Prahy na cca dvanáct stovek. Kdo bude jednat rychle, má tedy u rezervace velkou výhodu.

Úskalí nečekejte. Není v tom žádný háček, stačí se přizpůsobit termínům, které v kalendáři vychází cenově nejlépe.

Přímé lety Praha (PRG) - (PMI) Palma Mallorca airport - Španělsko nejsou nijak dlouhé, trvá je 2 hodiny a 25 minut. Kabinové zavazadlo + zpáteční letenka v ceně.

TIP: Přehled 9 verzí levných na Mallorcu

Nahlednout můžete také pod pokličku TOP 15 nejlevnějších letenek do Španělska na sezónu 2022.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.