TIP! Španělsko ✈ Baleárské ostrovy - Aktuální přehled levných letenek na Mallorcu od 971 Kč

TIP! Španělsko ✈ Baleárské ostrovy - Aktuální přehled levných letenek na Mallorcu od 971 Kč

Synonymum pro ideální dovolenou? Největší z Baleárských ostrovů a taky absolutně nejnavštěvovanější. Žádná těžká hádanka, je to Mallorca. Na tento ostrov je parádní výběr levných letenek. Celkem až 9 verzí do Palma de Mallorca. Odlétá se z Norimberku, Berlína, Drážďan, Vídně, Bratislavy, Katovic a Prahy a to už již od 971 Kč.

6 tarifů vypravuje Ryanair. 1 Wizz Air, Austrian Airlines a taky Eurowings. Lowcosty je nutné objednávat bez velkého prodlení.

Akční letenky na Mallorcu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.