Tel Aviv

TIP! Wizz Air - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (zpáteční) 2.338,- kč

TIP! Wizz Air - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (zpáteční) 2.338,- kč

Exotika orientu jen 2.338,- kč. Kupte si extra levnou vstupenku na Blízký východ! Východní středomoří na lince z Prahy si bere na paškál lowcost letecká společnost Wizz Air. Jsou tu zajímavé lety do Izraele! Nastala doba, kdy obousměrné levné letenky Tel Aviv nyní seženeme už za 2.338,- kč.

TIP! LOT Airlines - Blízký východ - Izrael - levné letenky Tel Aviv (zpáteční) 1.990,- kč

TIP! LOT Airlines - Blízký východ - Izrael - levné letenky Tel Aviv (zpáteční) 1.990,- kč

Parádní zářez se povedl polské letecké společnosti LOT Polish Airlines. Klasický spoj do Izraele jen za 1.990,- kč? To je pokušení, jak cestovat letecky zalevno na Blízký východ, co říkáte? Zareagujete na právě příchozí akční letenky do Tel Avivu? Zpáteční lety do Izraele za 2 tisíce korun vč. poplatků jsou k mání při odletu z dobře dopravitelné Vratislavi.

TIP! Wizz Air - Blízký východ - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (a zpět) 2.718,- kč

TIP! Wizz Air - Blízký východ - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (a zpět) 2.718,- kč

Nechce se vám na koupání v moři čekat až do léta? Máme řešení a nebudete potřebovat ani moc peněz. Jak na to? Využijte levných letenek na Blízký východ s odletem z Prahy. Za kolik peněz? Aktuálně vám stačí k objednávce obousměrné letenky do Izraele - Tel Avivu při cestě z české metropole v některých termínech jen 2.718,- kč včetně tax a poplatků.

TIP! Wizz Air - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (zpáteční) 3.828,- kč

akce letenky Tel Aviv - Izrael z Prahy s Wizz Air 3.828,- kč

Koupačka na blízkém východě k dispozici jen za 3.828,- kč! Využijte nového nízkonákladového spoje na letenky z Prahy do Izraele maďarských lowcost aerolinek Wizz Air. Nová linka do Tel Avivu poslouží všem zájemcům o levnou "letní" dovolenou v zimě, nemusíte už tak cestovat k odletu do vzdálenějších krajin. Vše se dá sfouknut při odletu z tuzemska.

Alitalia - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (a zpět) 5.690,- kč

akce letenky Tel Aviv - Izrael z Prahy s Alitalia 5.690,- kč

Vstupenka za poznáním pestrého Izraele vede přes dopravce Alitalia! Poležet si jen tak na hladině Mrtvého moře, projít si pouštní krajinu nejhlubší prorákliny světa nebo si prostě jen tak vychutnat klasické lenošení na klidné pláži. To vše nyní díky levné letence do Tel Avivu z Prahy za cenu 5.690,- kč od těchto italských aerolinií má šanci získat i český dobrodruh či dovolenkář.

TIP! Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (zpáteční) 1.518,- kč

akce letenky Tel Aviv - Izrael - Blízký východ z Prahy

Největší lákadlo aktuálních dnů pro cestovatele? Po Mallorce taky například Blízký východ z Prahy a zpátky za neuvěřitelných 1.611,- kč. Neděláme si srandu. Létejte s nízkonákladovými linkami jako je Wizz Air. Právě maďarská královna lowcost letů snížila zpáteční letenky do Izraele - Tel Avivu již od 1.518,- kč, což znamená nejlevnější letenky napříč celým trhem.

Wizz Air ⇆ Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (zpáteční) 2.987,- kč

akce letenky Izrael - tel Aviv z PrahyZaletět si do Asie z Prahy nemusí být otázka deseti a více tisíc korun. Takové letenky do Izraele se dají sehnat tam a zpátky pod tři tisíce kč. Nevěříte? Pak vás přesvědčíme. Na trase mezi hlavními městy s našim státem (Praha - Tel Aviv) úřaduje Wizz Air a to je, jak je nám dobře známo, nízkonákladová letecká společnost. Díky tomu je lowcost do Izraele nyní k sehnání v určených dnech už za 2.987,- kč.

Ukraine Airlines ⇆ Blízký východ: Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (zpáteční) 3.964,- kč

akce letenky Tel Aviv - IzraelZažijte dobrodružtsví na Blízkém východě už za za 4 tisíce! Jedno z nejzajímavějších míst na planetě - Izrael je za zvýhodněných cestovatelských podmínek dostupný z Prahy v podání ukrajinského leteckého přepravce. Objednejte si aktuální zpáteční letenku Praha - Tel Aviv a zpět, zaplatíte 3.964,- kč včetně poplatků s PK.

Wizz Air ⇆ Izrael - levné letenky Tel Aviv z Prahy (a zpět) - přímá linka 2.183,- kč

akce letenky Tel Aviv - IzraelVydejte se do Asie letecky z Prahy za dva tisíce a to není vše, za takto parádní cenu poletíte přímo! Takové podmínky pro let do Izraele teď nastolila maďarská lowcostová společnost Wizz Air. Praha - Tel Aviv a zpět za 2.183,- kč i včetně poplatků. Lepší cenu si ani nemůžeme přát. Odoláte lákadlu v podobě extra levných letenek do Izraele z Česka?

Ukraine Airlines ⇆ letenky Moldávie, Gruzie, Kypr, Ukrajina, Izrael, SAE, Írán z Prahy a další (zpáteční) 3.990,-

akce letenky Evropa - Asie - Ukraine AirlinesVelmi zajímavé akce si teď objednáme z kuchyně letecké společnosti Ukraine International Airlines. Máte políčeno na evropské země jako Gruzie, Moldávie, Ukrajina, Kypr nebo z asijského repertoáru Spojené Arabské Emiráty, Izrael a nebo dokonce Írán? Bijte na poplach! Právě teď máte příležitost na ulovení letenky z Prahy od 3.990,- kč. Čtěte dále a dozvíte se víc.