Sleva! Ryanair - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Vídně (zpáteční) od 831,- Kč

Sleva! Ryanair - Izrael - levné letenky Tel Aviv z Vídně (zpáteční) od 831,- Kč
Rezervace letenky

Cestování na Blízký východ lze smrsknout na náklady, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Je tu aktuální návod jak v letošním roce vyrazit snadno a za pár korun letecky do Izraele. Co to znamená v praxi? Obousměrné letenky do Tel Aviv jsou na dosah od 831,- Kč. Co proto udělat? Stačí letět z Vídně s leteckou společností Ryanair.

Na lince do Izraele aerolinka Ryanair soupeří s Wizz Airem a je úspěšnější, minimálně cenou. Rozdíl mezi nejlevnější letenkou do Tel Avivu s odletem z Vídně těchto dvou společností je cca pětistovka. Irové létají od 831,- Kč, Maďaři od 1.315,- Kč.

Dostupnost: Rezervujte z cestovního období od 23. března 2022 do 31. ledna 2023.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.