TIP! Izrael ✈ 4 tipy na letenky do Tel Aviv z Vídně a Prahy ↔ od 1.243 Kč

TIP! Izrael ✈ 4 tipy na letenky do Tel Aviv z Vídně a Prahy ↔ od 1.243 Kč

Je tu pokračování mapování levných letenek do Izraele. Pozorný čtenář si jistě všiml, že zatímco do přístavního Eilat nás nejlevněji hodí Wizz Air, v případě letů do hlavního města Tel Aviv tomu tak není. Ryanair je na spoji z Vídně až o tisícovku levnější. Souhrn tipů doplňují i letenky do Tel Aviv z Prahy od Austrian Airlines a El Al Israel Airlines.

4 tipy na rezervaci letenky do Tel Aviv

1. Ryanair - Izrael - Tel Aviv z Vídně od 1.243 Kč - (lowcost letenky) termíny 22. únor až 2023 až 31. leden 2024

2. Wizz Air - Izrael - Tel Aviv z Vídně od 2.128 Kč - (lowcost letenky) termíny 22. únor 2023 až 6. leden 2024

3. Austrian Airlines - Tel Aviv z Prahy za 4.990 Kč - (klasické letenky) termíny 14. březen 2023 až 22. červen 2023

4. El Al Israel Airlines - Tel Aviv z Prahy za 7.390 Kč - (klasické letenky) termíny 18. duben 2023 až 29. říjen 2023

Ke všem letenkám je minimálně doprava 1 zavazadla zdarma. Přesné informace získáte v náhledu rezervace. Ceny jsou uvedeny za zpáteční lety, které jsou platné pouze k času zveřejnění tipu.

Náš tip

Rádi byste zkoukli i možnosti letů do letoviska Eilat? Všechny důležité tarify uvidíte na stránce levné letenky do Izraele.

Akční letenky Tel Aviv

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.