TIP! Izrael ✈ Tři verze letenek do Tel Aviv z Vídně a Prahy ↔ od 1.376 Kč

TIP! Izrael ✈ Tři verze letenek do Tel Aviv z Vídně a Prahy ↔ od 1.376 Kč

Pobřeží Středozemního moře v západní Asii vyhledávají k návštěvám i Češi. Najdeme tam stát Izrael a jeho hlavní město Tel Aviv, kam se dají pořídit i levné letenky. Ukážeme vám hned trojičku zajímavých tarifů, kdy nemusíme zaplatit více než patnáct stovek. Do Tel Aviv můžeme hravě cestovat s Ryanair, Wizz Air a taky Austrian Airlines.

Přehled leteckých tarifů do Tel Aviv

1. Ryanair - Izrael - letenky Tel Aviv z Vídně od 1.376 Kč - cestovní období 23. prosinec 2022 až 31. říjen 2023.

2. Wizz Air - Izrael - letenky Tel Aviv z Vídně od 2.844 Kč - cestovní období 22. prosinec 2022 až 12. listopad 2023.

3. Austrian - Izrael - letenky Tel Aviv z Prahy za 3.790 Kč - cestovní období 9. leden 2023 až 27. květen 2023.

Doplňující informace

Linky od Ryanair a Wizz Air z Vídně se řadí mezi lowcostové. U těchto zpátečních letů si můžeme bez doplatku sbalit jenom jedno příruční zavazadlo. Za to jsou bez přestupu. Naopak linka od Austrian Airlines - to je klasická letenka Praha - Tel Aviv a zpět. U této máme zdarma dvě příruční zavazadla.

Náš tip

Kromě Tel Aviv se levně létá také do letoviska Eilat. Z Krakova a Vídně tam létá Ryanair. Z Vídně tam současně létá i Wizz Air. Více uvidíte na stránce levné letenky Izrael.

Akční letenky Tel Aviv

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.