TIP! Wizz Air ✈ Izrael - levné letenky do Tel Avivu z Vídně ↔ od 1.318 Kč

TIP! Wizz Air ✈ Izrael - levné letenky do Tel Avivu z Vídně ↔ od 1.318 Kč
Rezervace letenky

Druhé největší město Izraele - Tel Aviv se nachází na březích Středozemního moře a má například oproti izraelskému letovisku Eilat daleko snesitelnější teploty s rozdílem až 10 stupňů. V Tel Avivu se ani v létě nemusíte opekát jako páreček na ohni :) Je tady tip na levné letenky do Tel Aviv s odlety z Vídně od 1.318 Kč za cestu tam i zpět.

Vídeň - Tel Aviv a zpět je jedna z lowcostových linek, odkud se Wizz Air nestáhla. Na spoji tak probíhá boj o zákazníky s Ryanairem, který tuto linku nabízí taky. Nutno dodat, že řádově o 250 korun je maďarská nízkonákladovka teď levnější a to je docela dost.

Dostupnost: Letenky do Tel Aviv z Vídně u Wizz Air pořídíme na dobu od 23. května do 28. října 2022. Nejlépe vychází letenka do Izraele na období těsně před začátkem letošního léta.

TIP: Přehled lowcost letenek do Tel Aviv (i včetně linky od Ryanair)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.