Nový spoj! Swiss Airlines ✈ Izrael - akční letenky Tel Aviv z Prahy ↔ 3.790 Kč

Nový spoj! Swiss Airlines ✈ Izrael - akční letenky Tel Aviv z Prahy ↔ 3.790 Kč
Rezervace letenky

Do Izraele už není nutné vyrazit jenom s nízkonákladovou leteckou společností Wizz Air z Vídně. Ta tam navíc přestala létat z našich končin. Nový klasický spoj teď představuje dopravce Swiss Airlines! Za částku 3.790 Korun je možné pořídit zpáteční akční letenky do Tel Aviv a to při odletech z Česka a konkrétně hlavního města Prahy.

Kdy letět do Izraele na palubě Swiss Airlines

Kdy vyrazit do Izraele s odletem z ČR? Cestovní období nahrává cestám od podzimu do zimy i během přelomu letošního roku. Levné letenky do Tel Aviv z Prahy produkuje Swiss Airlines na termíny od 22. listopadu 2022 do 28. února 2023.

Jak se tam dopravím?

Do Izraele se odlétá z letiště Praha Václav Havel (PRG) s přestupem ve Švýcarsku - letiště Curych (ZRH) Zurich Airport - Švýcarsko. Na přestup budeme mít 1 až 4 hodiny - podle zvoleného termínu. Spoj zastřešuje švýcarská vlajková aerolinka Swiss Airlines.

Doprava zavazadel do Izraele

1 příruční zavazadlo se dopravuje zdarma (zahrnuto v ceně zpáteční letenky).

Náš tip

K dispozici jsou i lowcost letenky do Tel Aviv s odlety z Vídně od Ryanair i Wizz Air. Nabídku uvidíte o něco níže.

Akční letenky Tel Aviv

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.