Znovu v prodeji! Ethiopian Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky Kilimandžáro z Vídně ↔ 13.990 Kč

Znovu v prodeji! Ethiopian Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky Kilimandžáro z Vídně ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Na scénu se vrací Ethiopian Airlines. Na začátku letošního roku jsme se mohli seznámit alternativní nabídkou do Tanzánie, která byla rychle pryč. Nyní je zpět! Cílem není jenom oblíbený Zanzibar, ale také horaly z celého světa uznávané město a horský masiv Kilimandžáro. K dispozici jsou obousměrné letenky z Vídně za 13.990 Kč.

Kdy letět do Kilimanjaro?

Místo nedaleko hranic s Keňou je s Ethiopian Airlines možné navštívit v příštím roce. Rozklikněte si odkaz výše, dostanete se tak do kalendáře s výběrem letenky Kilimandžáro z Vídně za čtrnáct tisíc Korun na období od 27. února 2023 s návraty do 11. července 2023.

Jak se dopravím do "střechy Afriky"?

Do Tanzánie se letí s nadprůměrnou leteckou společností Ethiopian Airlines, které i u běžné letenky ve třídě economy přidává slušný komfortní balíček jako multimediální zabavní systém, nebo čerstvé jídlo na palubě.

S Ethiopian Airlines do Afriky 4 zavazadla zdarma!

Výčet výhod nekončí ani u přepravy zavazadel. Není jiná aerolinka než Ethiopian Airlines, která by nabídla přepravu více zavazadel zdarma. U letenky do Kilimandžáro s odletem z Vídně máme 4 zdarma! 2 Příruční a taky 2 odbavené (2x23 kg).

Náš tip

Níže uvidíte přehled všech akčních letenek do Tanzánie. Většina letů vede na exotický ostrov Zanzibar.

Akční letenky do Tanzánie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.