Výprodej! Swiss Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na ostrov Zanzibar z Vídně ↔ 11.990 Kč

Výprodej! Swiss Airlines ✈ Tanzánie - akční letenky na ostrov Zanzibar z Vídně ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Na ostrov Zanzibar nově také se švýcarskou národní aerolinkou Swiss Airlines. Ještě jste neměli čest cestovat do Tanzánie s touto leteckou společností? Na téhle trase ji představujeme poprvé. Cena vynikající, avšak omezené podmínky vzhledem k výprodeji. Swiss nabízí obousměrné letenky na Zanzibar z Vídně za 11.990 Kč.

Kdy letět na Zanzibar se Swiss Airlines?

Pozor! Výhodná akce letenek na Zanzibar z Vídně za 11.990 Kč pramení z výprodeje poslední volné kapacity, je tedy potřeba jednat neprodleně.

Dopravce: Swiss Airlines

Cestovní období: 5. září 2023 až 24. říjen 2023

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt - Rakousko

Přestup: Curych (ZRH) Zurich Airport - Švýcarsko

Přílet: Zanzibar (ZNZ) Abeid Amani Karume Int Arpt - Tanzanie

Zavazadla: 1 příruční zdarma (další za příplatek)

Jak se po příletu dostat z letiště do centra Zanzibaru?

1. Městský autobus: Místní městský autobus je jednou z nejlevnějších možností. Cesta do centra Zanzibaru by měla trvat asi 20-30 minut a cena se pohybuje kolem 1-2 USD.

2. Dala dala: Toto je tradiční dopravní prostředek na Zanzibaru. Jedná se o sdílený mikrobus, který je často využíván místními obyvateli. Cesta do centra Zanzibaru by měla trvat přibližně 30-40 minut a cena je kolem 1-2 USD.

3. Taxík: Taxíky jsou k dispozici na letišti a nabízejí pohodlnou a rychlou přepravu do centra Zanzibaru. Cena za taxík se pohybuje kolem 20-30 USD a doba cesty je přibližně 15-20 minut.

4. Pronájem vozidla: Pokud preferujete vlastní flexibilitu, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny za pronájem se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Co dělat na Zanzibaru?

Na ostrově Zanzibar je spousta atrakcí, lákadel a zajímavostí, které vás zcela pohltí svou exotickou atmosférou a krásou. Zde je seznam 10 míst, která byste neměli při návštěvě vynechat:

1. Staré Město Stone Town: Procházejte se úzkými uličkami tohoto historického centra, obdivujte koloniální budovy, tradiční trhy a historické památky.

2. Pláž Nungwi: Relaxujte na bílých písečných plážích, užívejte si teplého slunce a pozorujte nádherné západy slunce nad Indickým oceánem.

3. Jozani Forest: Prozkoumejte přírodní rezervaci, kde můžete potkat vzácné druhy stromů, jako je kolosální stromovec, a pozorovat koloniální opice colobus.

4. Mnemba Island: Vyzkoušejte potápění nebo šnorchlování v této malebné oblasti s korálovými útesy a pestrobarevným mořským životem.

5. Prameny Kendwa: Objevte přírodní prameny na pláži Kendwa, kde můžete relaxovat v příjemně chladné sladké vodě.

6. Prison Island: Navštivte tuto bývalou věznici, která dnes slouží jako útočiště pro obrovské želvy a nabízí příležitost k jejich pozorování a krmení.

7. Spice Tour: Připojte se k exkurzi po kořenících plantážích a objevujte bohatství vůní a chutí tropických koření, za kterými je Zanzibar proslulý.

8. Muzeum Slavery: Návštěva tohoto muzea vám poskytne pohled na historii otroctví a jeho dopad na ostrov a region.

9. Stone Town Food Tour: Vychutnejte si skvělé jídlo a ochutnávky místní kuchyně během procházky historickým centrem.

10. Výlety na okolní ostrovy: Plavte se na lodi nebo katamaránu k okolním ostrůvkům, jako je Chumbe Island nebo Mnemba Island, kde můžete objevovat skryté zátoky, korálové útesy a poklidné pláže.

Tyto atrakce a zajímavosti vám umožní prozkoumat a poznat krásy Zanzibaru a jeho jedinečnou kulturu a přírodu. Ať už si užíváte relaxaci na pláži, potápění v korálovém útesu nebo objevování historického dědictví, Zanzibar nabízí nezapomenutelný zážitek.

Akční letenky na Zanzibar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.