TIP! KLM / Precisionair - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Norimberku (zpáteční) 9.990,- Kč

TIP! KLM / Precisionair - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Norimberku (zpáteční) 9.990,- Kč
Rezervace letenky

Doplňujeme nabídku akčních letenek na Zanzibar! Co se změnilo od posledního příspěvku ze 7. října? Na trhu se objevil nový kombinovaný tarif aerolinek KLM a Precisionair a získává momentálně pozici nejlepš ceny na trhu. Tato letenka do Tanzánie se dá aktuálně splašit za 9.990,- Kč při odletu z dobře dostupného Norimberku.

Dostupnost: Jedná se o výprodej vybraných termínů. Levné letenky na Zanzibar z Norimberku za cca deset tisíc od KLM a Precisionair se dají objednávat na data od 16. listopadu do 15. června 2022. Termínů na letošní rok už není moc, tak rezervaci neokládejte. Na příští rok je nyní míst o něco víc.

Linka na Zanzibar od KLM a Precisionair má přestup v Amsterdamu. Výhodou je zde přeprava zazadel. V ceně levné letenky máme 2 příruční a 1 v podpalubí.

K místu odletu do Norimberku se dostaneme například autobusem Flixbus od 319,- Kč. Jezdí 3x denně.

Přehled všech levných letenek na Zanzibar pravidelně sledujeme na této stránce.

Dopravci: KLM a Precisionair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.