TIP! Kenya Airways ✈ Tanzánie - akční letenky na ostrov Zanzibar z Prahy ↔ 16.490 Kč

TIP! Kenya Airways - Tanzánie - akční letenky na ostrov Zanzibar z Prahy ↔ 16.490 Kč
Rezervace letenky

Jak se dopravit na Zanzibar z České republiky? Přečtěte si náš tip na letenky do Tanzánie při odletech z naší vlasti. Podstatně levnější alternativu než FlyDubai teď představila tříhvězdičková africká letecká společnost Kenya Airways. Nejlevnější letenky na Zanzibar z Prahy stojí 16.490 Kč a to je o tři a půl méně než u konkurence.

Kdy letět na Zanzibar z ČR za 16.490 Kč?

Akční linka od Kenya Airways do Tanzánie je dostupná na konec zimního období. Aktuální rezervaci letenky na Zanzibar z Prahy je možné učinit na 20. únor až 29. březen 2023. Volná místa vybírejte z tohoto období (viz kalendář s kapacitou).

Jak poletím s Kenya Airways na Zanzibar?

Tyto lety z Prahy do Afriky od Kenya Airways obsahují dva krátké přestupy. V Amsterdamu - letiště Schiphol (AMS) a druhý na (NBO) Jomo - Keňa. Cesta tam končí na letišti (ZNZ) Abeid Amani Karume airport - Tanzanie. Domů do Česka je to poté za stejných podmínek.

Na Zanzibar až 3 zavazadla zdarma!

O pár Korun vyšší cena je vynahrazena dopravou 3 zavazadel v ceně akční letenky.

Náš tip

Hledáte alternativu, jak ušetřit ještě víc? Na Zanzibar se dopravíme také s Ethiopian Airlines z Vídně o patnáct set Korun levněji. Letenky na Zanzibar od nízkonákladovky FlyDubai stojí 19.990 Kč.

Akční letenky na Zanzibar

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.