TIP! Etihad Airways - Afrika - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 10.490,- Kč

TIP! Etihad Airways - Afrika - Tanzánie - levné letenky Zanzibar z Vídně (zpáteční) 10.490,- Kč
Rezervace letenky

Předposlední den v září byl zveřejněn přehled akčních letenek na Zanzibar. Celkem šlo o 9 akčních letů od 10.690,- Kč. Co se za více než týden změnilo? Na trh vstoupila Etihad Airways a nově i ona nabízí letenky do Tanzánie. Tarif 4* aerolinky se povedl! Má odlet z Vídně a jsou to nyní nejlevnější letenky na Zanzibar - stojí 10.490,- Kč.

Dostupnost: Zpáteční letenky na Zanzibar s odlety z Vídně od Etihad Airways je možné bookovat na datumy od 25. listopadu 2021 s návraty z Tanzánie do 30. ledna 2022. Tyto levné letenky se prodávají v omezeném počtu dnů a míst.

Linka Etihad Airways na africký ostrov startuje z letiště ve Vídni a má stopover v Abu Dhabi. Přílet je na letiště Zanzibar (ZNZ) Kisauni airport - Tanzanie. Rezervaci této letenky na Zanzibar získáme i přepravu 2 kusů kabinových zavazadel a 1 kusu odbaveného zavazadla do 23 kg.

Ostatní akce zaměřené na africký ostrov Zanzibar si prohlédnete v našem předchozím článku levné letenky Zanzibar - přehled 9 aktuálních akčních tarifů od 10.690,- Kč.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.