TIP! Ethiopian Airlines - Afrika - Tanzánie - letenky na Zanzibar z Vídně ↔ 13.490,- Kč

TIP! Ethiopian Airlines - Tanzánie - letenky na Zanzibar z Vídně ↔ 13.490,- Kč
Rezervace letenky

Turkish Airlines, KLM, Emirates Airlines a Etihad Airways. To jsou všechno letecké společnosti, které v minulých měsících nabízely akční letenky na oblíbený africký ostrov Zanzibar. Nyní ale po nich není ani vidu, ani slechu. Toho využívá Ethiopian Airlines a jako jediná má nyní levnější lety na Zanzibar v ceně 13.490,- Kč.

Většina spojů, odkud Češi létají na Zanzibar, vede z Vídně a občas taky z Prahy, případně Berlína. Ethiopian Airlines nebude měnit osvědčené postupy a tradičně nasazuje levné letenky na Zanzibar s odlety z Vídně.

Dostupnost: Letět do Tanzánie s Ethiopian Airlines je možné dokonce už dneska! V kalendáři narazíte na letenky na Zanzibar z Vídně s odlety od 11. května 2022 až do 13. prosince 2022.

Přestupy: 1 v Addis Abeba (Etiopie)

Přílety: letiště Zanzibar (ZNZ) Kisauni airport - Tanzanie

Zavazadla: Zdarma 4! (2 palubní a 2 odbavená).

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.