TIP! Emirates Airlines - Tanzánie s odletem z Česka - levné letenky Zanzibar z Prahy (tam a zpět) 14.990,- Kč

TIP! Emirates Airlines - Tanzánie s odletem z Česka - levné letenky Zanzibar z Prahy (tam a zpět) 14.790,- Kč
Rezervace letenky

Máte to kousek na ruzyňské letiště Václava Havla a cesty do Exotiky podnikáte výhradně z něj? Je tu nová nabídka do Tanzánie s odlety z Česka v podání nadstandartní letecké společnosti Emirates Airlines. Jedná se momentálně o nejzajímavější letenky na Zanzibar s odlety z Prahy. Tam i zpět se dostaneme za 14.990,- Kč.

Emirates Airlines vybízí k letům na africký ostrov Zanzibar v době od 9. únor 2022 do 22. června 2022. Na letiště Zanzibar (ZBZ) Kisauni airport letíme s přestupem v Dubaji (DXB) z letiště Praha Václava Havla. Batožiny a zavazadla máme u této letenky dvě. (1 příruční + 1 odbavené).

Dopravce: Emirates Airlines

Když oželíme nadstandart, který Emirates Airlines oproti ostatním aerolinkám určitě nabízí, lze koupit letenky do Tanzánie s odletem z Česka také v tarifu nízkonákladové FlyDubai. FlyDubai má letenky Praha - Zanzibar a zpět za 14.790,- Kč s cestovním obdobím 6. leden až 22. březen 2022.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.