TIP! China Eastern Airlines ✈ Japonsko - akční letenky Tokio z Budapešti ↔ 12.790 Kč

TIP! China Eastern Airlines ✈ Japonsko - akční letenky Tokio z Budapešti ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

S otevřením linek do asijských zemí na trh jako velká voda vtrhla čínská letecká společnost China Eastern Airlines. Po včerejším tipu na levné letenky do Jižní Koreje se za hodně slušný peníz podíváme i do Japonska. Cílem je hlavní město Tokio při odletech z maďarské Budapešti. Zpáteční letenky se dají objednávat už za 12.790 Kč. Odoláte?

Kdy letět do Japonska za 12.790 Kč?

Akce na letenky do Japonska je termínově značně omezena. Letět do Tokia z Budapešti s China Eastern Airlines můžeme ve výprodeji volných míst na měsíc duben. Odlety se dají podnikat od 5. do 23. dubna s návraty od 6. do 27. dubna 2023.

Jak poletím do Tokia?

Klasická letecká linka čínských aerolinek China Eastern Airlines bude odlétat z letiště Budapešť (BUD) Budapest Arpt - Maďarsko s přestupem v Šanghaji - letiště (PVG) Pudong International Arpt - Čína. V ceně je i let zpátky.

Doprava zavazadel

Letíte do Japonska s China Eastern Airlines? U letenky do Tokia si vezmeme bez doplatku 3 zavazadla. Dvě palubní si vezmeme na palubu letadla a třetí si necháme odbavit do zavazadlového prostoru.

Náš tip

Až 10 akčních letů do země vycházejícího slunce, taková je výhledovka na začátku jara. K dispozici jsou například také letenky do Okinawy nebo Osaky. Více na stránce levné letenky do Japonska.

Akční letenky do Tokia

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6260 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.