Osaka

TIP! All Nippon Airways - Japonsko - levné letenky Tokio, Osaka, Fukuoka a Sapporo z Vídně 12.590,- kč

TIP! All Nippon Airways - Japonsko - levné letenky Tokio, Osaka, Fukuoka a Sapporo z Vídně 12.590,- kč

Málo času jsme v poslední době věnovali levným letenkám do Japonska. Pojďme to napravit. Momentálně jsou v akci čtyři spoje japonských aerolinek All Nippon Airways. Při odletech z Vídně se dá pořizovat akční letenka Tokio, Osaka, Fukuoka a Sapporo. Zpáteční letenky Japonsko je možné objednávat za cenu 12.590,- kč s popl.

China Eastern ⇆ Japonsko - letenky z Prahy: Okinawa, Tokio, Osaka a zpět 11.790,- kč

akce letenky Japonsko - Okinawa, Tokio, OsakaAmbice prosadit se má China Eastern Airlines i na trhu s levnými letenkami do Japonska. Krásný japonský ostrov Okinawa ve zpátečním spoji z Prahy za 11.990,- kč s poplatky, nebo si to za stejnou částku namiřte přímo do hlavní metropole Tokia. Třetím tipem jsou obousměrné levné letenky Osaka na ostrově Honšu.

Turkish Airlines ⇆ Japonsko - levné letenky Osaka z Prahy (a zpět) 12.131,- kč

akce letenky Osaka - JaponskoTarif tureckých aerolinek nyní vybízí k letu do Japonska! Z Prahy do Osaky a zpět za 12.131,- kč. Nejen za zábavním parkem podobným jako Disneyland můžete letecky vycestovat do města Osaka, hodně podobajícímu se Tokiu. Konkurenční akce se dlouho nenaskytla. Posledně to byly ANA Airways, toto už odvál loňský vítr.

ANA ⇆ Japonsko - levné letenky Osaka a Nagoya z Prahy 9.899,- kč

Zaznamenali jste levné letenky do Japonska, které jsme vám doporučovali v průběhu minulého a předminulého týdne? Několik variant extra levných letů do Tokia od Aeroflotu, ještě vyšperkovala japonská aerolinka ANA (All Nippon Airways) o akční let z Prahy. Tato letecká společnost však aktuálně nabízí levné letenky i do dalších dvou japonských měst.

Jak nás cestovatele určitě potěší, opět se bude jednat o zpáteční letenky pod 10 tisíc kč, navíc s odletem z Prahy a návratem do Prahy. Dopravce zacílil na levné letenky Osaka, třetí největší město Jaoponska a levné letenky Nagoya, což je čtrté největší město. Cena za první tarif včetně poplatků činí 9.899,- kč, druhý výjde na 10.031,- kč.

Dostupnost: Termíny pro rezervaci levné letenky jsou následující: Akční lety Osaka z Prahy podniknete od jara až do podzimu, konkrétně kalendář ukazuje data od 20. dubna až do 23. října 2015. Pro rezervaci levné letenky Nagoya můžete čerpat ze stejného období. Akce mají svůj jednotlivý kalendář.

Akční lety do Japonska od ANA s odletem z Prahy jsou orientovány na přestupy v německém Düsseldorfu (spolupráce s Eurowings) a Tokiu. Čekací doby však nejsou nijak závratné (1 až 2 hodiny). Přílet buď na Osaka Itami Arpt (ITM), nebo na Nagoya Chubu Centrair ... (NGO), vždy Japonsko. Zpátky do Prahy letíte úplně stejně.

Tip: Nedokážete se zorientovat v současné záplavě levných letů do Japonska? Neházejte flintu do žita. Prohlédnout a porovnat s minulými akčními lety jde pod tímto odkazem. V případě Tokia jsou možné ještě pár hodin žádat také zpáteční letenky do Tokia z Itálie za pár kč. Při vhodném doplnění s lowcostem z Česka to vypadá zajímavě.

⇆ Osaka - Japonsko (z Prahy) 9.890,- kč kalendář

⇆ Nagoya - Japonsko (z Prahy) 10.031,- kč kalendář

Finnair ⇆ Japonsko - levné letenky Nagoya, Osaka z Prahy 12.978,- kč

Záruka bezpečí, letecká společnost Finnair oslovuje také české zákazníky. Na její palubě se teď můžeme vydat do země vycházejícího slunce a ani přitom nebudeme muset vycestovat za levným letem za hranice. Letecká společnost vybízí k levným letům do Japonska s odletem z Prahy. Vybrat si přitom jde ze dvou japonských měst - Nagoya a Osaka.

Dostupnost: Zaletět levněji do Japonska jste si mohli naposledy v zaří u příležitosti akce British Airways na letenky Okinawa a Sapporo, pak už se ale nic kloudného nevyskytlo. Až v těchto dnech. Obousměrné levné letenky do Nagoye bookujte už za 12.978,- kč a letenky do Osaky jsou k dostání za doplatek cca sedm stovek. Tarif je omezen letem nejpozději do 2. června 2015. Prodej bude ukončen nejpozději 16. listopadu.

Specifikace letu: Aktuální levné letenky Japonsko od Finnair zaručují odlety z letiště Praha (PRG). Lety jak do města Nagoya, tak i Osaka vedou přes mezipřistání ve finských Helsinkách. Díky delší pauze radíme opustit letištní zónu a prohlédnout si tento finský přístav a zároveň hlavní město. To stejné lze aplikovat i při zpátečním letu Nagoya - Praha nebo Osaka - Praha.

Tip: Na konci letenkového reportu najdete pro inspiraci příklady takových letů. Další termíny s letenkami do japonských měst si lze po zadání kritérií vyhledat i přes náš vyhledávač v horní části webu. Nejjednoudušší variantou letenek Nagoya i Osaka je si o konkrétní termín napsat. Sdělte nám vaše požadavky zde do komentů nebo na facebook. Na rezervaci takové letenky máte ještě 17 dní.

⇆ Nagoya - Japonsko (z Prahy) 12.978,- kč rezervace

⇆ Osaka - Japonsko (z Prahy) 13.546,- kč rezervace

Japonsko ⇆ levné letenky Tokio, Kobe, Nagoya (také z Prahy) od 12.158,- kč

Zhruba před měsícem jsme vás informovali o akčních letenkách do Japonska z Prahy od KLM v podání Tokia a Osaky. Nyní bychom rádi upozornili na rozšířené možnosti zpátečních levných letů. Odrazový můstek k výhodné cestě opět poskytuje KLM a přidává se Etihad Airways, tentokrát však také s odletem z nedalekých německých letišť Frankfurt, Mnichov, Berlín a Norimberk, což je cesta k ještě lepší ceně než posledně!

Minule jsme mohli letět směr Tokio bez 4,- kč za 13 tisíc. Dnes si objednáte obousměrné levné letenky do Tokia už za 12.158,- kč i s taxami a poplatky. Tato nejvýhodnější cena patří odletům z německého Frankfurtu. Z Německa pak následují letenky Tokio z Mnichova 12.482, kč, Berlína 12.485,- kč a Norimberku za 12.493,- kč. Odkazy na rezervace jsou na konci zprávy.

Máte to daleko do Německa a přece jen byste rádi využili zaknihování levné letenky do Japonska s odletem Prahy, odkud je dobré spojení z jakékoliv části republiky? Od května až do prosince se dají najít i levné letenky s odletem z Prahy, počítejte ale s příplatkem asi tisícovku. Odlety do Japonska z Německa (kromě Frankfurtu) jsou navíc dostupné pouze dnes na termíny do konce června.

Všechno hraje až na lety do Tokia? Nezoufejte! Po dlouhé době se dají zabukovat také zpáteční levné letenky Kobe, Osaka a letenky Nagoya z Prahy kolem čtrnácti tisíc kč. Příklady levných letů  a vybraných termínů se inspirujte níže. Díky absenci letových kalendářů nás o výhodné termíny můžete požádat na facebooku.

⇆ Tokio - Japonsko (z Frankfurtu) 12.158,- kč kalendář

⇆ Nagoya - Japonsko (z Prahy) 13.304,- kč rezervace

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy) 13.823,- kč rezervace

⇆ Osaka - Japonsko (z Prahy) 14.332,- kč rezervace

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy) 14.710,- kč kalendář

⇆ Kobe - Japonsko (z Prahy) 14.390,- kč rezervace

KLM - Japonsko ↔ levné letenky Tokio, Osaka z Prahy 12.956,- kč

Mísící se moderní technologie se starým orientem Japonska poutá dobrodruhy ze všech koutů a krajin světa. Čechům se momentálně vyplatí hodit své očko na akční letenky do Japonska v podání KLM. Momentálně jsme pro vás do českého systému nechali vytvořit dva akční tarify. Je tu japonská prefektura Tokio a letenky Osaka, to vše s odlety z Prahy.

Jistě septáte za kolik si aktuálně objednáme levné letenky do dvou měst ze země vycházejícího slunce. Letenky Tokio jsou k dostání za 12.956,- kč, což dělá tarif ještě o čtyři stovky levnější, než tomu bylo v poslední akci z 28. března. Čerpat můžete volná místa z akčního kalendáře v období od 3. září do 26. listopadu 2014.

Jak jsou na tom levné letenky do Osaky? Poslední akce se datuje ještě k poslednímu měsíci loňského roku. V rpsinci byly letenky Osaka s odletem z Prahy k mání za 15.696,- kč na křídlech nejbezpečnější aerolinky Finnair. Akční letenky od KLM naproti tomu dovolují rezervovat lety Osaka za 14.375,- kč i včetně poplatků.Ani zde vás nemine letový kalendář, připraveno je období od jara až do podzimu (21. květen až 27. listopad - kromě července a srpna).

Trasa letu: Ať už se rozhodnete pro levné letenky do Japonska v podobě Tokia či Osaky, poletíte z letiště Praha Václav Havel s mezipřistáním v Amsterdamu (v obou případech na cestě tam i zpět). V případě letenek do Tokia přistáváte na Narita, Tokio, Japonsko. U letenek do Osaky letíte na Kansai International Arpt, Osaka, Japonsko. Zpáteční lety vedou opět do Prahy.

Na letech se částečné podílí také České Aerolinie. Kalendáře s volnými daty jsou k nalezení na následujících lincích. Dostupnost letenek z Prahy je pouze do stažení z nabídky, je tedy nutnost vybírat volný termín v následujících dnech. Samozřejmě čím dříve provedete rezervaci, tím více míst budete mít k výběru. Ubytování v Japonsku s výraznou slevou provedete pod vrchním odkazem "ubytování".

↔ Tokio - Japonsko z Prahy 12.956,- kč kalendář

↔ Osaka - Japonsko z Prahy 14.375,- kč kalendář

Finnair - Japonsko - levné letenky Nagoya, Osaka z Prahy 15.696,- kč

Rozvířit klidné vody akčních letenek se snaží finská letecká společnost Finnair. Nasazuje levné letenky z Prahy do země vycházejícího slunce - Japonska. V sortimentu můžeme vybírat hned ze dvou japonských měst, jedná se o letenky Nagoya a letenky Osaka. Cena za oba spoje vychází na stejnou částku 15.696,- kč s taxami i poplatky za zpáteční lety.

Dostupnost: levné letenky Nagoya: k ruce máte kalendář, takže tyto lety není potřeba vyhledávat. I když obsahuje i prosinec, tento měsíc už je v podstatě mimo dosah. Čili od ledna 2014 až do 31. března jsou termíny k dispozici.

Dostupnost: levné letenky Osaka: opět je připraven kalendář, kde jsou v podstatě identické podmínky. Nejpozdější datum pro návrat je 25. března 2014. Větší přehled získáte, když do něj nahlédnete. Je to odkaz ne rezervaci na konci článku.

Stručné informace k letům do Japonska z našeho hlavního města: Odlety s Finnair podléhají odletům z letiště Praha s krátkým mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko. U Nagoyi se přilétá na Nagoya Chubu Centrair Intl Arpt, Nagoya, Japonsko. U Osaky jsou přílety na Kansai International Arpt, Osaka, Japonsko. Zpět po stejných trasách.

Tip: Proč objednat zpáteční levné letenky Japonsko od Finnair? Hlavní body při rozhodování je odlet z Prahy, akční cena, výběr termínu z kalendáře pouhým označením data a v neposlední řadě pohodlný let s krátkým mezipřistáním a dopravou nejbezpečnější aerolinkou současnosti.

Emirates Airlines - akční letenky s komfortem z Prahy od 14.381,- kč

Pravidelní čtenáři jsou zvyklí u nás nacházet nejlevnější letenky, ovšem cena u letu nemusí být vždy tou největší prioritou. Ať už s ohledem na termíny, nebo kvalitu spoje, nemusí být tedy cena letenky to nejdůležitější. Dnes si vám dovolíme představit akční letenky předního leteckého přepravce Emirates Airlines. Tato aerolinka získává řadu ocenění. Doposavadní zkušenosti cestovatelů vyznívají více než výtečně!

Ve spolupráci s Emirates Airlines jsme tedy pro vás připravily levné letenky s maximálním komfortem na palubě a vyníkajícím servisem. Speciální akce jsou zaméřené na tři kontinenty - Austrálie, Afrika a Asie. Pojďme se na ně mrknout podrobněji.

Akční lety s Emirates Airlines z Prahy do všemožných koutů světa jsou k dispozici od ceny 14.381,- kč s poplatky včetně zpátečních letů opět do Prahy. Tady je výpis akcí, níže naleznete konkrétní odkazy na online kalendáře s volnými letenkami určenými k rezervaci.

KLM - Japonsko - levné letenky Osaka z Prahy 11.990,- kč

Největší japonský ostrov Honšu, oblíbený především pro svou vytříbenou kuchyni a multikultůru se nyní nabízí levně letecky také pro odlety z Prahy! Za více než jen dobrou cenu tady máme zpáteční levné letenky Osaka z Prahy v tarifu nizozemského leteckého giganta KLM. Oproti minule je cena o 5.500,- kč níže. Za spoj Praha - Osaka a zpět teď zaplatíte pouhých 11.990,- kč včetně tax a poplatků.

Možná ještě lepší zpráva než je samotná cena letenky je dostupnost termínů. Akce = levné letenky do Japonska s výběrem volného data z kalendáře. V tuto chvíli máte k dispozici velmi slučný počet levných letenek do Osaky v období od 2. listopadu 2013 až do 23. dubna 2014. Postup je snadný. Stačí kliknout na odkaz pro rezervaci levné letenky Osaka a vybrat si z online kalendáře.

Info k letům s KLM: Tarif do Osaky podléhá odletům z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Přílet je na letiště Kansai International Arpt, Osaka, Japonsko. Zpáteční lety kopírují stejnou trasu.

Tip: Rozhodujícím tarifem při výběru levné letenky do Osaka je bezesporu nejen nízká cena, ale také velké množství volných termínů připravených k rezervaci. Podmínka akcí je vždy taková, že nemusí být časově omezeny a můžou být kdykoliv staženy z prodeje, vyplatí se tedy bookovat co nejdříve.

- online rezervace levné letenky Osaka - Japonsko 11.990,- kč (z Prahy)

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur