TIP! China Eastern Airlines ✈ Japonsko - akční letenky na ostrov Okinawa ↔ 12.790 Kč

TIP! China Eastern Airlines ✈ Japonsko - akční letenky na ostrov Okinawa ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

V těchto dnech probíhají akce čínské letecké společnosti China Eastern Airlines zaměřená na letenky do Japonska, díky kterým na cestě do země vycházejícího slunce ušetříme nemalé peníze. Dnes už jsme si představili výhodný lety na ostrov Kjúšú, dále bychom vám rádi ukázali také levné letenky na ostrov Okinawa za 12.790 Kč.

Letenky na ostrov Okinawa jen za 12.790 Kč

Abyste si udělali obrázek, žádná aerolinka se cenou letenek na Okinawu z Budapešti ani nepřibližuje akčnímu tarifu dopravce China Eastern Airlines. Konkurenční tajvanská aerolinka China Airlines tam sice létá z Prahy a Vídně, 20 tisíc je ale docela hodně. Fakt nekazí ani odlet z Budapešti, kam létá např. Ryanair z Prahy za pár stovek.

Dopravce: China Eastern Airlines

Cestovní období: 10. listopad 2023 až 12. prosinec 2023

Odlet: Budapešť (BUD) Budapest Arpt Maďarsko

Přestup: Šanghaj (PVG) Pudong International Arpt Čína

Přílet: Okinawa (OKA) Naha Field Japonsko

Zavazadla: 3 zdarma (1 příruční + 2 odbavené)

Jak se po příletu na Okinawu dostat z letiště?

Po příletu na letiště v Okinawě (OKA) existuje několik možností, jak se dostat do centra:

1. Autobus: Nejlevnější způsob dopravy je využít místní autobusovou síť. Autobusy odjíždějí přímo z letiště a nabízejí spojení do různých částí ostrova. Cena se pohybuje kolem 600-1000 japonských jenů (JPY) a cesta do centra může trvat přibližně 40-60 minut v závislosti na dopravní situaci.

2. Taxi: Další možností je využít taxi službu, která je pohodlná a rychlá. Taxi stanoviště se nachází před terminálem letiště. Cena za taxi do centra se pohybuje kolem 3000-4000 JPY a doba jízdy je obvykle kolem 30-40 minut v závislosti na dopravě.

3. Pronájem auta: Pokud preferujete flexibilitu a nezávislost, můžete si pronajmout auto přímo na letišti. Ceny pronájmu se liší v závislosti na typu vozidla, délce pronájmu a sezóně. Doporučuje se však předem rezervovat auto online, abyste zajistili nejlepší cenu a dostupnost.

Co dělat na Okinawě?

Okinawa, japonský ostrov v jižním Pacifiku, nabízí mnoho zajímavostí a atrakcí pro návštěvníky. Zde je seznam některých nejpopulárnějších aktivit a lákadel na Okinawě:

1. Korálové útesy: Okinawa je známá svými úchvatnými korálovými útesy, které jsou ideální pro potápění a šnorchlování. Můžete se potápět mezi korály a pozorovat pestrou podmořskou faunu a flóru.

2. Pláže: Ostrov je obklopen nádhernými plážemi s jemným pískem a tyrkysově modrou vodou. Pláže jako Kondoi Beach a Emerald Beach jsou oblíbené pro opalování, koupání a vodní sporty.

3. Hrad Shuri: Hrad Shuri je historickou památkou a jedním z nejvýznamnějších míst na Okinawě. Navštivte tuto krásnou stavbu a prozkoumejte její rozsáhlé zahrady a historické artefakty.

4. Muzeum míru Okinawa: Toto muzeum představuje důležité dějiny Okinawy v průběhu druhé světové války a zaměřuje se na mírovou budoucnost ostrova. Je zde možnost se dozvědět více o bitvě o Okinawu a důsledcích války.

5. Ryukyuovské vesnice: Prozkoumejte autentickou ryukyuovskou kulturu a tradice v některých vesnicích na Okinawě, jako je vesnice Ryukyu Mura. Zde se můžete seznámit s tradičním řemeslnictvím, tanci a hudbou této oblasti.

6. Churaumi Aquarium: Toto akvárium je jedním z největších na světě a nabízí možnost pozorovat velkou škálu mořských živočichů, včetně žraloků a korálových ryb. Je to skvělá atrakce pro rodiny i milovníky podmořského života.

7. Kulinářská zkušenost: Okinawa je známá svou unikátní kuchyní, která kombinuje místní a japonské vlivy. Vyzkoušejte tradiční jídla, jako je sýrový chlebíček (sata andagi), hovězí maso s nudlemi (chanpurū) a místní ovocné speciality.

Toto jsou pouze některé z mnoha lákadel a atrakcí, které Okinawa nabízí.

Akční letenky Okinawa

Náš tip

Kam se teď dá plánovat levná výprava do Japonska? Jsou to města Okinawa, Fukuoka, Tokio, Osaka a Nagoya. Všechny akce najdete na stránce akční letenky Japonsko.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.