TIP! Air China ✈ Japonsko - ostrov Honšú - akční letenky Osaka z Vídně 15.490 Kč

TIP! Air China ✈ Japonsko - ostrov Honšú - akční letenky Osaka z Vídně 15.490 Kč
Rezervace letenky

Je tu další výhodná letenka do Japonska! Po levných letenkách do Tokia za dvanáct tisíc Korun od China Eastern Airlines teď vyrukovala s dobrou nabídkou čínská národní aerolinka Air China. Dostat se můžeme na jižní pobřeží japonského ostrova Honšú. Po dlouhé době jsou v prodeji zpáteční akční letenky do Osaky z Vídně a to za 15.490 Kč.

Kdy vyrazit do Osaky?

Levnější letenky do Osaky se datují do doby ještě před pandémií. Na ostrov Honšú se podíváme po velmi dlouhé době. Kdy? Podniknout trip s tarifem Air China lze už od jara. Letenky se dají bookovat na termíny od 8. dubna s návraty nejpozději do 26. června 2023.

Popis letu na ostrov Honšú

Odlétá se s Air China z letiště Vídeň (VIE) Vienna airport - Rakousko. Následuje jeden přestup na letišti Peking (PEK) Beijing Capital airport - Čína. Přílety vedou na letiště Osaka (KIX) Kansai International airport - Japonsko.

Doprava zavazadel do Japonska

V rámci letenky do Osaky z Vídně za patnáct a půl tisíc Korun je zahrnuta doprava 3 kusů zavazadel. Jedná se o 1 příruční a 2 odbavené zavazadla.

Náš tip

Letenky do Osaky má teď nově i konkurence. Tajvanská letecká společnost China Airlines tam létá z Prahy za 19.490 Kč a Vídně za 19.690 Kč a to je o 4 tisíce víc, než její konkurence Air China. Její výhodou jsou termíny na druhou polovinu letošního roku a začátek roku 2024.

Kromě Osaky si teď můžeme plánovat i let do Tokia a města Okinawa. Podrobnosti k akcím jsou uvedeny na stránce levné letenky do Japonska.

Akční letenky Osaka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.