Vídeň - Kathmandu

Qatar Airways ⇆ Nepál - levné letenky Kathmandu z Vídně (a zpět) 11.790,- kč

akce letenky Nepál - Kathmandu - HimalájeVšimli jste březnových akčních letenek do podhůří Himaláje? Kdo zaspal a propásl akci FlyDubai po 2. březnu, místo dvanácti a půl tisíců za zpáteční letenky do Nepálu dával cca 16 tisíc. Situace si všimla Qatar Airways a vydává akční letenky Kathmandu s odletem z Vídně za 11.790,- kč vč. poplatků za obousměrný spoj.

Etihad Airways ⇆ Nepál - levné letenky do Kathmandu z Vídně 14.033,- kč

Nejen za výpravou do Himalájů lze aktuálně naplánovat levnou cestu do Nepálu, místo, které má svou tradici mísící se s mystickou kultůrou je opět dostupné v akčním tarifu! 12. března jsme vám ukázali jak se dostat do Kathmandu z Prahy a zpět za 13.688,- kč v kombinovaném tarifu Czech Airlines a Jet Airways.

Po vyprodání letenek přebírá štafetu s levnými lety do Kathmandu aerolinka Etihad Airways. Na lince z Vídně světlo světa spatřily akční letenky Kathmandu s konkurence schopnou cenou 14.033,- kč. V ceně je samozřejmě započtena i zpáteční letenka včetně všech tax a poplatků.

Dostupnost: Zatímco předchozí akční spoj umožňoval podnikat lety do Nepálu od dubna do konce srpna, nyní je to období od 19. srpna 2014 až do 28. ledna 2015. Pakliže jste tedy nestihli pořídit levné letenky do Kathmandu na první polovinu tohoho roku, máte šanci i na tu následující. Opět jsme neponechali nic náhodě a volná místa vám servírujeme do online kalendáře.

Dostupnost: Nutno podotknout, že ani teď se na spoji nepodílí aerolinka Etihad Airways sama. Odlety vedou z Vídně přes Düsseldorf a poté i Abu Dhabí, oba tyto mezispoje absolvujete na palubě Air Berlín. Poté již s Etihad do finální destinace Kathmandu Tribuvan Arpt (KTM), Nepál. Zpátky kopírujete prvotní trasu, ovšem už jen za režie špičkové Etihad Airways.

Tip: Nevyčkávejte s rezervací, nemáte totiž na co! Letenky Nepál jsou k dostání za výhodných podmínek zřídkakdy. Poslední tipy vybízely k cestám z našich nejoblíbenějších letišť pro cestu do světa - z Prahy a Vídně. Zareagujte na doprodej a ušetřete na letence slušný balík!

⇆ Kathmandu - Nepál (z Vídně) 14.033,- kč kalendář

Etihad Airways - Nepál - levné letenky Kathmandu 12.490,- kč

Kdo ještě neulovil žádné levné letenky v současné lavině výhodných akcí, může právě teď zbystřit. Nespočet nynějších akcí vytváří velkou konkurenci a to je dobré především pro nás cestovatele, protože to tlačí ceny letenek směrem dolů a tak si dopřejeme takové specialitky jako například levné letenky do Nepálu s odletem z Vídně za bezvadných 12.490,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Výhodný tarif se nese na křídlech aerolinek Etihad Airways. Zabookujte si levné letenky do Kathmandu na vybrané termíny od 13. listopadu až do 10. června 2014. Akční letenky Kathmandu s odletem z Vídně a návratem do Mnichova jsou dostupné v dosti omezeném počtu. Kalendář je pod rezervačním odkazem.

Informace k letu: Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko. Let má dvě mezipřistání. První na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo a druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Finální přílet je na letiště Tribuvan Arpt, Kathmandu, Nepál. Zpáteční let s jedním mezipřistáním v Abu Dhabi vede na letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Chcete si porovnat předchozí levné letenky Nepál s těmi současnými? Navštivte tento odkaz. Minulý tarif za 12.992,- kč vedoucí do Kathmandu nebyl příliš flexibilní. Je tedy nejlepší doba pro rezervaci další levné letenky, jelikož odlety z Vídně jsou jedny z nejžádanějších, vyplatí se bookovat co nejdříve.

- rezervace levné letenky Kathmandu - Nepál 12.490,- kč

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur