Etihad Airways - Nepál - levné letenky Kathmandu 12.490,- kč

Kdo ještě neulovil žádné levné letenky v současné lavině výhodných akcí, může právě teď zbystřit. Nespočet nynějších akcí vytváří velkou konkurenci a to je dobré především pro nás cestovatele, protože to tlačí ceny letenek směrem dolů a tak si dopřejeme takové specialitky jako například levné letenky do Nepálu s odletem z Vídně za bezvadných 12.490,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Výhodný tarif se nese na křídlech aerolinek Etihad Airways. Zabookujte si levné letenky do Kathmandu na vybrané termíny od 13. listopadu až do 10. června 2014. Akční letenky Kathmandu s odletem z Vídně a návratem do Mnichova jsou dostupné v dosti omezeném počtu. Kalendář je pod rezervačním odkazem.

Informace k letu: Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko. Let má dvě mezipřistání. První na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo a druhým na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Finální přílet je na letiště Tribuvan Arpt, Kathmandu, Nepál. Zpáteční let s jedním mezipřistáním v Abu Dhabi vede na letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Chcete si porovnat předchozí levné letenky Nepál s těmi současnými? Navštivte tento odkaz. Minulý tarif za 12.992,- kč vedoucí do Kathmandu nebyl příliš flexibilní. Je tedy nejlepší doba pro rezervaci další levné letenky, jelikož odlety z Vídně jsou jedny z nejžádanějších, vyplatí se bookovat co nejdříve.

- rezervace levné letenky Kathmandu - Nepál 12.490,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.